Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Reklam Motion V | Sosyal | Hard roleplay | Donate yok | 08.12.2023 AÇILIŞ !!!

MotionV

Üye
FT Kullanıcı

Motion V

Merhaba! Sizleri benzersiz bir Fivem Roleplay deneyimi sunan sunucumuza bekliyoruz!
MotionV oyuncu ve yönetim ekibi memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, yüksek kalite standartlarında oyun içi ve dışı hizmet sunmayı benimsemiştir.

Bu doğrultuda oyuncu ve yönetim ekibi için sürekliliği, güvenirliliği tercih eden, samimi ve realistik oyun imkanını sağlamak temel hedefimizdir. Oyuncularımız için farklılık
yaratmak, bizden beklentilerine yazılımlarımızın, yönetim ekibimizin ve hizmetimizin kalitesi ile karşılık vermek temel ilkemizdir.

Sizlere amacımızdan bahsedeyim. Bizim amacımız kaliteli rol yapılan bir ortam oluşturmak .
Pay to Win olmayan herkesin zevk aldığı sosyal tabanlı bir roleplay sunucusu oluşturabilmek .

Sunucumuz gerek ekonomisi olsun gerek rolleri hardrp tabanlıdır. Rollerimiz ağırlıklı olarak sosyal tabanlı olup . Aile, mafya , bloods ,ballas tarzı rolleri kapsamamaktadır. Sunucumuzdaki ekip mantığı custom oluşumlardır.

Sunucumuzdaki işletmeler ekiplerimize özel olarak ıc para ile kiralanmaktadır.

Para kazanmak adına açılmış bir sunucu değiliz tek amacımız güzel bir ortam yaratabilmek.

Whitelist Başvuruları: +18 yaş ve rol bilgisine güvenen kişiler için sunucumuza whitelist başvuruları açık! Discord üzerinden başvurabilirsiniz.

Eğer düşünce tarzımız uyuşuyorsa Haydi gel ve bu macerada bize katıl

33.PNG

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!