Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım Motel

DC'den eklesene bakalım bi

Sesler karışıyor mu?

instance im benim farkliydi galiba, belki onla alakalıdır. instanceimi da atiyim istersen kadir

odayı kiralaya basıyorum database e düşüyor ama odayı aldınız demiyor odayı kirala yazısı gitmiyor

hmm, herhangi bir konsol f8 hatasi var mi?

Bir karakter ile oda kiralayınca ve o odanın içindeyken oyundan çıkıp tekrar girdi mi tüm oyuncular invisible oluyor. Yaşadın mı böyle bir problem?
O instance la alakali, Ben de yasiyorum oneri olarak cocuklara oyundan evde cikmayin diyorum da instancele alakali herturlu cozulur ama db de last motel room u okumuyomu napiyo anlamiyorum

Edit: ama sadece o kisi goremiyo milleti

O instance la alakali, Ben de yasiyorum oneri olarak cocuklara oyundan evde cikmayin diyorum da instancele alakali herturlu cozulur ama db de last motel room u okumuyomu napiyo anlamiyorum

Edit: ama sadece o kisi goremiyo milleti
O kişi ben olduğumda kendimi de göremiyorum :D

Bir karakter ile oda kiralayınca ve o odanın içindeyken oyundan çıkıp tekrar girdi mi tüm oyuncular invisible oluyor. Yaşadın mı böyle bir problem?
Kapıdan çıkış yaparsa sorun olacağını düşünmüyorum aynı şekilde esx_porperty de o sorun vardır fakat ben admin olduğum için evden bazen uçarak çıkıyorum normal kapıdan çıkınca düzeliyor

Yok bu onunla alakalı değil. Kapıdan çıksan çıkmasan fark etmiyor. Akşama video atacağım o zaman daha net anlaşılır.

yok canım bende kendini görebiliyor yani görünmez olsa da diğerlerine. Kısacası, eğer evde dc atmazsa, bir sorun yaşanmıyor scriptte

Scriptte kiraladıktan sonra odaya giremiyorsun kiralayınca lsrp-motel'e restart atmadan kırmızı marker gelmiyor.Odaya da girilmiyor.

esx_properties i devre disi birakmayi dene ( ya da diger property related scriptleri) ve mysql i düzgün executeledigine emin ol.

Scriptte kiraladıktan sonra odaya giremiyorsun kiralayınca lsrp-motel'e restart atmadan kırmızı marker gelmiyor.Odaya da girilmiyor.
Moteli en son başlat ve kiralama işleminden sonra biraz bekle. .sql dosyalarını db'ye eklediysen sorun çıkmaması gerekiyor. Denedim o kısmı sorunsuz çalışıyor.

beyler. bir motel scripti var elimde kendim property den yaptım. adam motele benle birlikte girip beraber biz çıkınca ve buna rev atınca motelde doğuyor tekrar.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!