Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

motel

mevlutmd

Üye
FT Kullanıcı
Arkadaşlar motel scriptini indirdim ama odalara giriş yapamıyorum yardım eder misiniz

DF
Hangi motel sistemini kullandığını belirtir misin?

DF
çalışan sürümünü indirmeni öneririm. Ayriyetten script'in istediği başka scriptler de var onları da kurman gerekicektir.

DF
Bu scriptte hata var ışınlanma yaptığında sürekli ev kapısının üstüne atıyor. Çözebilen var mı?

DF
çalışan sürümünü indirmeni öneririm. Ayriyetten script'in istediği başka scriptler de var onları da kurman gerekicektir.

Sql dosyasını da yükledim fakat odalara gelince E ye basıyorum girmiyor. Bazı odalara giriyor fakat haritanın boşluğuna atıyor ve yol ortasından başlatıyor. Siz nasıl sorunsuz kullanıyorsunuz? Başka scriptler derken de neleri kastediyorsunuz acaba?

DF
Sql dosyasını da yükledim fakat odalara gelince E ye basıyorum girmiyor. Bazı odalara giriyor fakat haritanın boşluğuna atıyor ve yol ortasından başlatıyor. Siz nasıl sorunsuz kullanıyorsunuz? Başka scriptler derken de neleri kastediyorsunuz acaba?
Ek olarak async gibi scriptler istiyor.

730 1563120409348.png

DF
ben yaptım farkat suanda sadece silahlar gözüküyor dolapta baska birşey koydugumda ekleniyor fakat gözükmüyor

DF
Lsrp-motel/client/client.lua dosyasında bulunan iki satırı gizledim script çalıştı. Çok saçma bir durum :D

641. satırı gizledim. exports["esx_inventoryhud"]:refreshPropertyMotelBedInventory()
483. satırı gizledim. exports["esx_inventoryhud"]:refreshPropertyMotelInventory()

DF
Lsrp-motel/client/client.lua dosyasında bulunan iki satırı gizledim script çalıştı. Çok saçma bir durum :D

641. satırı gizledim. exports["esx_inventoryhud"]:refreshPropertyMotelBedInventory()
483. satırı gizledim. exports["esx_inventoryhud"]:refreshPropertyMotelInventory()

Başka şeylere sebebiyt verebilir tamamiyle test edin derim

DF
bu gözükme işini bilmiyormusnuz ya sadece silahlar gözüküyor

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!