Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Motel Sistemi - Resimli Depolama - Kıyafet - Ses Sorunu YOK!

umutsantur00

Üye
FT Kullanıcı
Selamlar, piyasada bir çok lsrp-motels gibi scriptler dolaşıyor ve hepsinin yüzlerce bugu var çözen çözüyor çözemeyen tıkanıp kalıyor.
Geliştirdiğimiz property scripti üzerinde tamamen entegrasyonlarla ev sisteminin içine motel sistemini de sorunsuz bi şekilde entegre ettik.
Şimdiye kadarki motel sistemlerini unutun bu sistem efsane oldu.

Özellikler & Değişkenler;
Odalar tamamen odanın önüne gidip kiralanabiliyor, sizlere birinin vermesine gerek yok.
Ayarını yapabileceğiniz diğer özellik ise max kiralama 1 kişinin en fazla ne kadar motel odası kiralayabileceğini siz belirleyebilirsiniz.
Motelin fiyatını belirleyebilirsiniz.
Envanter tamamen resimlidir, bir problemi çıkmaz.
Oda kiralarken ve sözleşme iptal ederken özel animasyonlar.
Oda girişinde özel prog bar (bugları önlemek için etkili.)
Değiştirilebilir blip renkleri.

30 Odayı 300 kişi kiralasa bile sorun çıkmaz 128 kişilik sunuculara tam uyumludur.

Opsiyonlar;
Ek ücrete tabi tutularak odaya giriş ve çıkışlara kapı sesleri ekletebilirsiniz :)

DETAYLI VİDEO AŞAĞIDAKİ LİNKTEDİR İZLEYEBİLİRSİNİZ, İLETİŞİM AŞAĞIDA MEVCUT.

Merhaba Vinscain#3361 eklersen konuşalım

Merhaba Hasan "UpTaR" Dua#2787 ekle konuşalım

Merhabalar merak ediyorum bu motel 64 128 kişilerde öldükten sonra ems kaldırması durumunda oda kapısında respawn oluyor mu?

Merhabalar merak ediyorum bu motel 64 128 kişilerde öldükten sonra ems kaldırması durumunda oda kapısında respawn oluyor mu?
Bu soruya neden cevap gelmedigini merak ediyorum :D

Hayır böyle bir problemi yok property tabanlı bir script

Eklentiyi satın aldım çalışmamaktadır, ayrıca verilen destek 0. Stabil çalışmayan bir eklentinin satışını neden yapıyor oda ayrı bir konu.

Eklentiyi satın aldım çalışmamaktadır, ayrıca verilen destek 0. Stabil çalışmayan bir eklentinin satışını neden yapıyor oda ayrı bir konu.
Merhaba discord eklermisiniz Hasan "UpTaR" Dua#2487

İnternetteki scriptle ne alakası var ki

Videodan gördüğüm kadarıyla scriptin her yerinden bug hata error fışkırıyor bu scripte para veren iyi düdüklenmiştir helal olsun.

Testi kaç kişi ile yaptın? Ayrıca her oda için yeni bir interior yapmadıysan odaya giren kimse birbirini görmese bile öldürebilir ayak sesini duyabilir konuşma sesini duyabilir.

Bu durumları nasıl düzelttiğini mantıklı bir şekilde anlatmadığın sürece bu scriptin satışının durdurulması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü kişileri kandırmaya yönelik bir konu olabilir. :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!