Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Cevaplandı Modlu araç Poly değeri

• Konbuyu başlatan Murd0c
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 8
  • Görüntüleme 6K

Murd0c

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar sunucu açma işine giriştim ama kafama göre modlu araç paketi yapmak istiyorum öğrendiğime göre modlu araçlarda poly değeri varmış ve ben bu değeri openIV aracılığıyla görüyorum bu poly değeri max kaç olması gerek ve hangi dosyasından buna bakabilirim bilgi verebilir misiniz?

_hi.yft dosyalarından poly değerlerine ulaşabilirsin, benim kullandığım modlu araçların maksimum poly değeri 2500-3000 arası değişiyor. Önerim 3000i geçmemesidir.

_hi.yft dosyalarından poly değerlerine ulaşabilirsin, benim kullandığım modlu araçların maksimum poly değeri 2500-3000 arası değişiyor. Önerim 3000i geçmemesidir.
Teşekkürler

-hi.ytf den nasıl öğrenebilirim acaba?

dosyayı Open IV'de açtıktan sonra sol üst kısımda polygons yazar onun karşısındaki rakamlar poly değeridir.

dosyayı Open IV'de açtıktan sonra sol üst kısımda polygons yazar onun karşısındaki rakamlar poly değeridir.
Hocam şimdi openIV den bakıyorum ama 2500ü geçmesin demişiniz hangi arabaya bakarsam bakayım hepsi 2500den yüksek aşağıdaki örnekte gösterdiğim gibi 206.663 sizin söylediğinizle arasındaki fark çok fazla ben mi yanlış anlıyorum bi yardımcı olsanız
Örn :

yanlış yazmışım yukarıda 250.000-300.000 arası olması iyidir, ekte attığın aracın poly değeri gayet iyi durumda M Murd0c

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!