Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Mobilyalı ev Sistemi

• Konbuyu başlatan hb1201
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 7
  • Görüntüleme 948

hb1201

Üye
FT Kullanıcı
Bu mobilyalı ev sisteminde furni de paraya kadar her şeyi kesiyor ama objeyi koyma gelmiyor yardımcı olabilecek var mı

DF
instructional buttons eklenmiş garaj kısmı garageshitz uyumlu eventleri düzenlenmiş mf_housing v1 linki:

indirenlerden biri virus total eklerse çok sevinirim şuan ekleyecek vaktim yok malesef

Not: Script hakkında destek vermiyorum lütfen herhangi bir yerden yazmayınız.
Çok teşekkür ederim paylaştığınız için mobilyayı silme veya yerini değiştirme komudu var mı acaba bunda ?

DF
Çok teşekkür ederim paylaştığınız için mobilyayı silme veya yerini değiştirme komudu var mı acaba bunda ?
Büyük İhtimalle Yok Ama Bide Bunu Yükleyince Harita Yüklenmiyor diye biliyorum hep akşam kalıyor ve bazı texturelerde hata çıkıyordu en son denediğimde

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!