Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım Mıxar Motel [Mlo]

Kaanbey

Üye
FT Kullanıcı
Herkese iyi günler arkadaşlar bugün size düzenlemiş olduğum moteli tanıtmak istedim yapılması gereken az bir şey kaldı onlar bittikten sonra sizler ile paylaşıcam

Motelin interiorı bana ait değildir onun dışında texturlar değiştirilmiştir havuz ve havuz etrafında ki duvarlar kaldırılıp motel için daha fazla yer açılmıştır

Discord adresimize gelerek sizde kendi fikirlerinizi burada paylaşa bilirsiniz Herkese iyi günler dilerim :)

Discord :

Preview:

-MIXAR DESIGN

Güzel Gözüküyor eline sağlık

Güzel paylaşım ancak benim görüşüme göre havuz olduğu bölge çok boş kalmış bir kaç şey eklenebilir ama onun haricinde kaliteli

Paylaşımı bekliyoruz... :)
En yakın zamanda

Güzel paylaşım ancak benim görüşüme göre havuz olduğu bölge çok boş kalmış bir kaç şey eklenebilir ama onun haricinde kaliteli
Görüşünüzü belirtiğiniz için teşekkür ederim havuz tarafına ekleye biliceğim bir kaç şey bulup sonrasında paylaşıcam

Teşekkür ederim

En yakın zamanda paylaşıma yenilik olarak +2 oda ve boş kalan yere bar eklenicek :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!