Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

MİTRA ROLEPLAY Sunucu Tanıtım

bugracaroglu

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Bugra#6442
49695

► Sosyal ağırlıklı meslekler ve optimize edilmiş yüzlerce animasyon
► Ücretsiz yüksek kaliteli modlu araçlar
► Amerika tabanlı işleyiş
► 16 Kişiden oluşan 20+ deneyimli yetkili ve yönetim kadrosu
► Hard RP ve Normal Ekonomi
► Legal-illegal meslek çeşitliliği
► Düzenli etkinlikler ve çekilişler
► Sürekli güncellenen ve yenilenen scriptler
► Sunucumuzda siz değerli oyuncularımızın kaliteli rol yapabilmesi için FPS sıkıntısı yaşatan eklentilerden kaçınılmaktadır.

49696

► Baron, kartel, mafya gibi saçmalıklar yok.
► Admin power yok.
► Donate atıp sesi yüksek çıkan yok.
► Yapılan hataları görmezden gelmek yok.
► Destekte oyundan daha fazla vakit geçirmek yok.
► Emeklerinizin sunucu kapanması sonucu çöpe gitmesi yok.

► Mitra Roleplay bir kişinin ya da birilerinin sunucusu değil, içerisinde barındırdığı tüm oyuncularının sunucusudur.

► Amacımız, Fivem'de bazı kişilerin koyduğu saçma kurallardan veya sistemlerden arınarak kendi kurallarımızı eğlenceyi en üst seviyeye çıkaracak şekilde uygulamaktır. Sizler için mantık çerçevesinde bir rol deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz.

► Discord davet linkimiz: discord.gg/XFeab4MY3T

49697

49698

49699

49700

49701

SUNUCU TANITIM VİDEOMUZ:

VDS BİLGİLERİMİZ:

► Amd Ryzen 9 3950x 16 Core
► 32 GB Ram
► 120 GB SSD

► Discord davet linkimiz: discord.gg/XFeab4MY3T

DF
Son düzenleme:
Lütfen konunuza 24 saatte 1 kere +güncel, up, ++ gibi yorumlar atınız.

DF
//

DF
Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar Öncelikle 1 Aydır Mitra Oyuncusuyum Ve Başta Kurucusu Buğra Ve Yönetim Ekibine Sonsuz Teşekkürlerimi İletirim Saygılı Ve Resmi Bir Yetkili Ekibi Mevcut Gece Kaç Olursa Olsun Destek Ve Kayıtlara İlgileniyorlar Gece 3 Te Kayıt Aldırlar 2 De Ticketa Baktılar. Gerek Script Gerek Rol Olsun Üst Seviyede Herzaman.Pay To Win Yok Admin Power Yok Aile Kartel Baron Gibi Sinir Bozan Roller Yok .
Elinize Sağlık Mitra Roleplay Ekibi....

DF
sunucu gayet iyi scriptsel açıdan olsun özellikle yönetim ekibinin ilgi ve alakası zaten sunucuda kalmaya yönlendiriyor. Dönen roller bana kalırsa sosyal açıdan çok güzel ilerliyor gecenin 3 ünde 15 kişi vardı sunucuda ve çokta güzel eğlenmiştik açıkçası. çok sunucu gördüm 80-90 çeken ama çoğuda fos etrafta 1 tane insan yok rol yapmaya ama bu 15 kişi sanki sunucu 90 kişiymiş gibi hissettirdi ve son olarakta şunu eklemek isterim ki herkesin 1 kere bu sunucuya girmesini öneririm net.

DF
Sunucu baya baya iyi hem scriptsel olarak hem rolsel olarak keyifli keyifli oynuyoruz. Sunucu sosyal rp ağırlıklı bir sunucu ve gerçekten eğlene eğlene insanlarla vakit geçirebiliyorsunuz. Kaliteli bir rol deneyimi ve güzel bir sosyal rp deneyimi için düşünmeden direkt gelebilirsiniz yönetim ekibi ellerinden gelen her şekilde size yardımcı olmaya çalıyor.

DF
Tanıtım videomuz eklenmiştir. Göz atmayı unutmayınız arkadaşlar.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!