Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Merhaba FivemTürk Burada Yeniyim

• Konbuyu başlatan BerkRG
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 11
  • Görüntüleme 544

BerkRG

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
roleplay.arcenia.com
Adınız:Berk
Yaşınız:21
Nereli olduğunuz:İzmir
Hangi takımlı olduğunuz:Beşiktaş
Forumu nereden bulduğunuz: Discord
Forumu beğenip beğenmediğiniz:Beğendim

Şablon Dışındaki Düşünceleriniz ; Güzel Kullanışlı

Merhaba Arkadaşlar FivemTürk'e Yeni Katıldım Daha önce Samp Platformundaydım Buraya Gta 5 Server Kurmak İçin Geldim biraz araştırma yaptım progamlarda sadece değişiklik var sampda'ki kullandığım progamlardan farklı buradaki server dosyalarını baktımda size bir danışmak istiyorum en iyi sıkıntısız RolePlay Server Dosyasi Önerebilceğiniz varmı Arkadaşlar.

Öncelikle forumumuza hoşgeldin :) server dosyaları için de ücretli ve ücretsiz şekilde paylaşılan paketler mevcut bunları kullanıp bir sunucu kurabilirsiniz.

Ücretsiz olanlar genellikle kalitesiz ve özensiz oluyor. O yüzden çoğunluğun tercihi paket satın almak. Eğer böyle birşeye girişeceksen dolandırılma ihtimaline karşı referansı olan ve güvenilir kişilerle çalışmalısın.

Ücretsiz olanlar genellikle kalitesiz ve özensiz oluyor. O yüzden çoğunluğun tercihi paket satın almak. Eğer böyle birşeye girişeceksen dolandırılma ihtimaline karşı referansı olan ve güvenilir kişilerle çalışmalısın.
teşekkür ederim bakacağım onlara peki referansı olan güvenilir kişiler verebilirmisiniz

jezzy jezzy güvenilirdir paketide baya kaliteli

hoşgeldin kardeşim, samp'dan gelenleri görmek güzel.

Hg, önerim paket almaktansa temel bir paketi bilgili ve tecrübeli bir developere yaptır çünkü satılan paketler önceden 5-6 sunuyada satılmış oluyor ve pekte sunucuya özel olmuyor.

Adınız:Berk
Yaşınız:21
Nereli olduğunuz:İzmir
Hangi takımlı olduğunuz:Beşiktaş
Forumu nereden bulduğunuz: Discord
Forumu beğenip beğenmediğiniz:Beğendim

Şablon Dışındaki Düşünceleriniz ; Güzel Kullanışlı

Merhaba Arkadaşlar FivemTürk'e Yeni Katıldım Daha önce Samp Platformundaydım Buraya Gta 5 Server Kurmak İçin Geldim biraz araştırma yaptım progamlarda sadece değişiklik var sampda'ki kullandığım progamlardan farklı buradaki server dosyalarını baktımda size bir danışmak istiyorum en iyi sıkıntısız RolePlay Server Dosyasi Önerebilceğiniz varmı Arkadaşlar.
size yardımcı olabilirim discord bırakın

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!