Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru Mekanik yükseltme parası ayarlama

miscrowt

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar mekanikte araç yükseltilirken belli bir fiyat karşılığında yapılsın istiyorum bunu nereden ayarlayabilirim.
Config.EnablePlayerManagement = false
yaptığım halde hala sadece mekanik permi olan yapabiliyor.

DF
Dostum esx_lscustom veya esx_mechanicjobuna gir client dosyasında veya başka bir dosyada price diye arama yapıp fiyatları 0 ken 100 veya 1000 yapabilirsin

DF
benim mekanikler baya farklıymış yeni yapayım baktım lscustomlarda price da var

DF
Son olarak bu pricelar % olarak mı yoksa her arabada aynı fiyat mı oluyor?

DF
Bu fiyat ayarlama mevzusu sizi oldukça uğraştırır. Hiç bulaşmayın derim. Yeni usul sistem kullanabilirsiniz.
Örneğin;

- Aracın galeri ücretinin yarısı kadar bir ödeme ile aracı fulleyebilirsiniz. Parça parça taktırmak isteyene yarı fiyatını parça başına bölerek parça başı ücrette alabilirsiniz.

Şimdi diyeceksiniz ki '' e mekaniklerin giderleri olmuyor. Çok kazanırlar''

Onun çözümüde basit yarısı değil de araç galeri fiyatının %30 veya %35'ini alabilirsiniz. Orası size kalmış.

İlla parça fiyatlarını ayarlayacağım diyorsanız scriptin içinde ki dosyaların bir tanesinde (hangisi olduğunu tam olarak hatırlamıyorum) ''price'' satırları mevcut. Oradan ayarlayabilirsiniz. Ancak oldukça geniş bir parça yelpazesi var. Yine de size kalmış.

İyi forumlar =)

DF
Bu fiyat ayarlama mevzusu sizi oldukça uğraştırır. Hiç bulaşmayın derim. Yeni usul sistem kullanabilirsiniz.
Örneğin;

- Aracın galeri ücretinin yarısı kadar bir ödeme ile aracı fulleyebilirsiniz. Parça parça taktırmak isteyene yarı fiyatını parça başına bölerek parça başı ücrette alabilirsiniz.

Şimdi diyeceksiniz ki '' e mekaniklerin giderleri olmuyor. Çok kazanırlar''

Onun çözümüde basit yarısı değil de araç galeri fiyatının %30 veya %35'ini alabilirsiniz. Orası size kalmış.

İlla parça fiyatlarını ayarlayacağım diyorsanız scriptin içinde ki dosyaların bir tanesinde (hangisi olduğunu tam olarak hatırlamıyorum) ''price'' satırları mevcut. Oradan ayarlayabilirsiniz. Ancak oldukça geniş bir parça yelpazesi var. Yine de size kalmış.

İyi forumlar =)
Hocam şu şekilde normalde mekanikçilere bırakacam kazancını ancak airplane için havalimanına bir tane lscustom atayacağım. Price yi normal fiyattan pahalı yapacağım ve mekanik permi gerekmeden yükseltme yapabilecekler. Burada uygun fiyat yaparsam insanlar arabalarıyla yapar bu durumdan dolayı fiyatları normal mekanikçilerin aldığı fiyattan yukarıda yapacağım zaten uçaklar pahalı alan adamın parası olacağı için dokunmayacaktır. Her şeyi hallettim konu kilitlenebilir.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!