Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Çözüldü Mekanik Yetersiz Bakiye Hatası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Egemen3455

Üye
FT Kullanıcı
Discord
purple7#8588
merhabalar mekanik jobu veriyorum kendime ve üstümde bol miktarda para olmasına rağmen yetersiz bakiye diye hata veriyor (paket disc)
çözümünü bilen var mı ?

DF
Sanırsam modifiye etmek istiyorsun ve ederken üstünde para var ama para yok diyor
eğer böyleyse verdiğin iteme bak yani money'mi cash mi eğer money ise cash ver. yada sana mekanik job atabilirim.
atar mısın ! Yoda#2419

DF
Database kısmından kasaya para da yatırabilirsin dostum script değiştirmektense çözümüne uğraş bence iyi günler kolay gelsin.

DF
Oyuncular yapamaz 2 de bi rol bölünmesi gerekir değiştirmesi mantıklı
Dostum ne alakası var ki? Kasaya yüksek miktar yatırsın bir daha böyle sorunla karşılaşmaz ayrıca parça fiyatları 0 ise kasaya biraz para koysa yeterli olur?

DF
Para item olduğu için cash mi money mi ona dikkat etmelisin. Ayrıyeten SQL'den kasaya 9.999.999 yaparak direk ordan gitmesini sağlayabilirsin. Eğer kasadan para gitmesini istemezsen tamir ücretlerini 1 ya da 0 yapabilirsin.

DF

Dostum ne alakası var ki? Kasaya yüksek miktar yatırsın bir daha böyle sorunla karşılaşmaz ayrıca parça fiyatları 0 ise kasaya biraz para koysa yeterli olur?
adamın sıkıntısı o değil esx mechanic kullanıyor sen diyosun kasaya para koy adamdaki sıkıntı kasadaki para değil script envanterden parayı almıyor

DF
Datadan mekanik mesleğine para koy 1 dolar koysanda olur.

DF
Sorununuz çözüme ulaşınca buradan belirtir misiniz ?

DF
adamın sıkıntısı o değil esx mechanic kullanıyor sen diyosun kasaya para koy adamdaki sıkıntı kasadaki para değil script envanterden parayı almıyor
Dostum seninle tartışmaya girmeyeceğim bilgi seviyeni gösteriyorsun fazlasıyla sana kolay gelsin böyle tam bilmediğin konuları yanlış anlatma adamı da boşa uğraştırma

DF
Datadan koy diyoruz adam hala kasa scripti yok diyor D-DEVLEOPER AB

DF
Konu ön eki tarafımca güncellenmiştir ve konu kapanmıştır.

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!