Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım Mekanik Sorunu

Can772Yalcin

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar ben esx_mechanicjob kurdum her şeyi ayarladım ama aracı craft bölgesine getirdiğimde e ye basmalık bir yer çıkmıyor bir tane yer çıkıyor ama o da saçma kaynak makinesi falan diyor acaba başka skripte mi ihtiyacım var? E ye basınca açılan gövde parçaları falan yazan menü onu nasıl kurabilirm?

yardımcı olabilcek var mı?

esx_lscustom'u indirip startlıyorsun bu kadar eğer yeni bir yer eklemek istersen config dosyasından Kordinat Değiştiriyorsun
Örnek Olarak;

ls1 = {
Pos = { x = -1111.0328, y = -111.1071, z = 11111.50},--KORDİNATINI DEĞİŞTİRECEĞİN YER
Size = {x = 3.0, y = 3.0, z = 0.2},--KORDİNATDA BULUNAN YUVARLAK DAİRENİN BOYUTU
Color = {r = 204, g = 204, b = 0},--RENGİ
Marker= 1,--MARKER TİPİ
Name = "Los Santos Customs",
Hint = _U('press_custom')
},

olan yeri kopyalıyorsun

ls2 = {
Pos = { x = -22222.222, y = -222.222, z = 22.222},--KORDİNATINI DEĞİŞTİRECEĞİN YER
Size = {x = 3.0, y = 3.0, z = 0.2},
Color = {r = 204, g = 204, b = 0},
Marker= 1,
Name = "Los Santos Customs",
Hint = _U('press_custom')
},

gibi yapıyorsun bu kadar

Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!