Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Cevaplandı Mekanik sayısını çoğaltma

ThieLynx

Üye
FT Kullanıcı
ufak bir temel paket satın aldım mekanikjob ile lscustom kurulu ve ayarlı bir şekilde geldi fakat sadece lspd arkasındaki mekanik aktif çalışıyor diğerlerini eklememiş bunları nasıl ekleyebilirim

Konunuzu 24 saat içerisinde bir kere güncelleyebilirsiniz.

Scripti kopyalayıp çoğaltarak yapabilirsin.(İçerisinde ki koordinatları permleri v.b düzenlemen gerekli)

ufak bir temel paket satın aldım mekanikjob ile lscustom kurulu ve ayarlı bir şekilde geldi fakat sadece lspd arkasındaki mekanik aktif çalışıyor diğerlerini eklememiş bunları nasıl ekleyebilirim
dostum script fln kopyalamakla olmaz o modifiye kordinatları var mechanic mesleğine sahip olanlar kullanabiliyor örnek script ls_custom üzerinden kordinatlarını ayarlayabilirsin

dostum script fln kopyalamakla olmaz o modifiye kordinatları var mechanic mesleğine sahip olanlar kullanabiliyor örnek script ls_custom üzerinden kordinatlarını ayarlayabilirsin
Dostum bu sefer permleri aynı olacak ve adam tüm alanlarda yapabilecek, dataları aynı olacak ayriyeten adam çekici çıkartmak için lspd arkasındaki mekaniğe mi gidecek?

Dostum bu sefer permleri aynı olacak ve adam tüm alanlarda yapabilecek, dataları aynı olacak ayriyeten adam çekici çıkartmak için lspd arkasındaki mekaniğe mi gidecek?
yani şu konuda mechanicjobu mı kopyalıcam lscustomumu veya kopyaladığım scriptin nerelerini değiştireceğim

Mekanikleri çoğaltmak istiyorsun değil mi?

evet hepsi aynı data da olsun sorun yok ki bunda mekanik mekaniktir illa bir aile ismi olmak zorunda değil ve optimizasyona zarar verir ne kadar fazla sc o kadar yorucu bir sunucu : ) ve çekici için o dediğin kısım ise anlamış değilim her mekaniğe onu da koyarsın olr biter.

evet hepsi aynı data da olsun sorun yok ki bunda mekanik mekaniktir illa bir aile ismi olmak zorunda değil ve optimizasyona zarar verir ne kadar fazla sc o kadar yorucu bir sunucu : ) ve çekici için o dediğin kısım ise anlamış değilim her mekaniğe onu da koyarsın olr biter.
Aile isminden değil dostum her mekanik her mekanikte işlem yapabilecek felan filan neyse sorun değil arkadaşın isteği olduysa sorun yok nasıl isterse.

Aile isminden değil dostum her mekanik her mekanikte işlem yapabilecek felan filan neyse sorun değil arkadaşın isteği olduysa sorun yok nasıl isterse.
hyr onuda engelleyebilirsin database kısmından numaralandırıyorsun ya örnek /setjob id mechanic 25 misal bu kısımdaki permler sadece belirli lokasyonları kullanabiliyor .d animeci dostum herşey anime değil

D
hyr onuda engelleyebilirsin database kısmından numaralandırıyorsun ya örnek /setjob id mechanic 25 misal bu kısımdaki permler sadece belirli lokasyonları kullanabiliyor .d animeci dostum herşey anime değil
d-dostum sorun sadece o değil her neyse boşver?

Arkadaşlık yolladım

Sorunum çözülmüştür teşekkür ederim

Konu ön eki tarafımca 'Cevaplandı' olarak değiştirilmiştir.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!