Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Ekip Üyesi Arıyorum Mc rolü için ekip arkadaşları arıyorum.

RafaellSD

Üye
FT Kullanıcı
Herkese selamlar,

Sons of Anarchy:

Arkadaşlarımıza ait sunucuda "Sons of Anarchy" olarak rol yapacağız. Bize, mc rolü yapmamız için gerekli her türlü imkanı sağladılar. Kültüre hakim ya da yeni kültürler öğrenmek isteyen, hiyerarşiye saygı gösteren, nerde nasıl hareket sergileneceğini bilen siz dostları ekibimize davet ediyorum.

İstediğimiz Özellikler

Ekip arkadaşlarımızdan en temel beklentimiz nerde nasıl davranılacağına dikkat etmeleridir. Düzen bozmak, insanların keyfini kaçırmak gibi hareketleri kesinlikle istemiyoruz. Zaman içinde aramızda samimiyet güçlenir ve beraber güleriz, eğleniriz ama yeri geldiğinde nerde nasıl davranılması gerekiyorsa ona göre hareket sergilenmelidir. Kültürün gerekliliklerine göre davranışlarınızı sergilemelisiniz.

Son Düzenleme & Notlar

Yeleklerimizi tüm patch'leri ile beraber tasarladık. mekanımızı ayarladık ve sunucuya eklettik. Bunlar haricinde Mc olarak yapabileceğimiz gerek legal gerek illegal meslekler konuşuldu ve bizim faydalanabileceğimiz sunucuya çeşitlilik katan mesleklerde eklendi. Ekip olarak hard ve realistic rol yapmayı seviyoruz. Gunrp öncelikli bir ekip değiliz ama gunrp yapmamız gerektiğinde bile herkesin keyif alabileceği şekilde rolümüzü çevirmeye çalışırız.

İletişim için Discord: Rafaellsd

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!