Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru MASKE TAKINCA ME DO ANONİM YAZMASI

godmiwa

Üye
FT Kullanıcı
Oyun içinde maske takıldığında /me /do kısmına yazıldığında oyun ici karakter değil ANONİM yazıyor bu scripti bilen arkadaş varsa yazabilir mi thnx

DF
evet bu olaydan bahsediyor , gülücük biraz trajikomik olmuş. Locale QB kurup yazmam max 5dk aldı. Gücenme ama bu tavrımın sebebi sadece scripti istemiş biraz show yapmaya çalıştın gibi.

Oyun içinde maske takıldığında /me /do kısmına yazıldığında oyun ici karakter değil ANONİM yazıyor bu scripti bilen arkadaş varsa yazabilir mi thnx
Eğer script lazımsa özelden yazabilirsin veya discordumu ekleyebilirsin twostars_ .

DF
Son düzenleme:
evet bu olaydan bahsediyor , gülücük biraz trajikomik olmuş. Locale QB kurup yazmam max 5dk aldı. Gücenme ama bu tavrımın sebebi sadece scripti istemiş biraz show yapmaya çalıştın gibi.

Eğer script lazımsa özelden yazabilirsin veya discordumu ekleyebilirsin twostars_ .
Dostum yanlış anlamada bi tık @mguardlık var sanki mesajıma cevap vermemiş verseydi yardımcı olurdum amacın madem yardımcı olmak direk burdan paylaş niye dc den ekletmeye çalışıyorsunki:)

DF
Dostum yanlış anlamada bi tık @mguardlık var sanki mesajıma cevap vermemiş verseydi yardımcı olurdum amacın madem yardımcı olmak direk burdan paylaş niye dc den ekletmeye çalışıyorsunki:)
😧 bunlar çok sert ithamlar o halde aynı anda y@rr@kguardlık ta yapıyorum çünkü diğer destek konularda erkeklere de discordu mu veriyorum profilime girip bakabilirsin.

Yorumu atmadan önce diğer konularına da baktım direkt destek vermek istediğin insanlara iletişim veya dm vermişsin burda sadece gülücük ile show yapma derdine düşmüşsün gibi geldi oyle değilse de ben yanlış anladım kusuruma bakma ^_^.

Ayrıca konu sahibinin kız olduğunu PP den veya isminden çıkarabiliyorsan helal olsun 🤔 ( fake probabilities) bunu çoğu sunucu sahipleri yapar oyuncu lurklemek için reklamda.

DF
Ben güze
😧 bunlar çok sert ithamlar o halde aynı anda y@rr@kguardlık ta yapıyorum çünkü diğer destek konularda erkeklere de discordu mu veriyorum profilime girip bakabilirsin.

Yorumu atmadan önce diğer konularına da baktım direkt destek vermek istediğin insanlara iletişim veya dm vermişsin burda sadece gülücük ile show yapma derdine düşmüşsün gibi geldi oyle değilse de ben yanlış anladım kusuruma bakma ^_^.

Ayrıca konu sahibinin kız olduğunu PP den veya isminden çıkarabiliyorsan helal olsun 🤔 ( fake probabilities) bunu çoğu sunucu sahipleri yapar oyuncu lurklemek için rekl

Ayrıca konu sahibinin kız olduğunu PP den veya isminden çıkarabiliyorsan helal olsun 🤔 ( fake probabilities) bunu çoğu sunucu sahipleri yapar oyuncu lurklemek için reklamda.
belkide

Sen biraz alınmışsın sanki kırdıysak kusura kalma 💋

DF
Ben güze

Sen biraz alınmışsın sanki kırdıysak kusura kalma 💋
Yazdıklarımı anlamamışsın tamamen boş bir yorum atmışsın alınan ben değilde bu yorumunla sen olmuşsun gibi :/ Neyse yazdıklarımı tekrar oku belki anlarsın bu da ev ödevin olsun. Konu dışına daha fazla çıkmıcam son yorumum. Bir şeyler tartışmak istersen discord adresim imzamda.

DF
Yazdıklarımı anlamamışsın tamamen boş bir yorum atmışsın alınan ben değilde bu yorumunla sen olmuşsun gibi :/ Neyse yazdıklarımı tekrar oku belki anlarsın bu da ev ödevin olsun. Konu dışına daha fazla çıkmıcam son yorumum. Bir şeyler tartışmak istersen discord adresim imzamda.
Küçük bir olayı bu kadar büyütmek gerçekten çok komik bilmiyorum neden böyle bir tepki verdin galiba benim bilmediğim bir sorunun var benle tartışmak istersen Discord adresin imzamda ✍️

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!