Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Marsis Roleplay Yeniden Sizlerle Beraber Disc Paket Çeşitli Legal Ve İllegal Meslekler Yapılabilecek En Üst Düzey Sistemlerle Kaliteli Rol Keyfi

AbonikiBony

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
39239
* Makine Özellikleri - İ9900K 5ghz 6GB Ram 100 Gb SSD 1 GBİT

* Yönetim Ekibimiz - Yola Çıktığımız arkadaşlarımız ve dahasında yanımıza katılan arkadaşlarımızla beraber kaliteli ve sıkı bir dostuluğumuzla beraber güzel işler başarabileceğiz 7/24 aktif ve oyuncu dostuyuz kesinlikle admin yardımı ve admin boost sunucumuzda her kim olursa olsun yoktur .(sizleride aramızda görmek isteriz alımlarımız açıktır)

* Sunucumuz tam olarak 10.05.2020 tarihinde açılmış olup birtakım sorunlardan dolayı ara ara kesintiler vermiş bulunmaktayız fakat bu sefer 2020 felaketlerinden bi kenara kaçıp 6 ayı gerimizde bırakıp 2021 yılına en güncel halimizle ve en iyi şekilde girmiş bulunmaktayız SUNUCUMUZ TAM OLARAK YENİDEN 01/01/2021 TARİHİNDE HİZMET VERMEYE AÇILMIŞTIR.

*SUNUCUMUZDA KULLANILAN SCRİPTLER ÖZEL DÜZENLEMELERLE OYUNCU VE ROL KALİTESİ ÜZERİNE UYARLANMIŞTIR

*TOKOVOİP SES KALİTESİ 3D

*GELİŞMİŞ POLİS TABLETİ

*EN GÖZE GÜZEL GELEN RADİAL MENU VE BÜTÜN AKSİYONLAR TEK MENÜ İÇERİSİNDE

*MODLU GANG KIYAFETLERİ VE MEKANLARI

*2 KATLI MODERN DEPARTMAN

*MODLU YMAPLİ GELİŞMİŞ MOTEL

*FPS DÜŞÜRMEYEN MODER PHİLBOX HASTANESİ

*ROLE KALEİTELERİNE UYARLANMIŞ GARAJ SİSTEMİ

*MODLU ARAÇLAR ( Lakin Çok Değil Ve Sunucu İçerisinde Sunucuya Destek Olan Arkadaşlara Verilen)

18 velar.PNG 300 sl.PNG 440i.PNG 911 tubo.PNG bmw Z4.PNG camaro.PNG G65 amg.PNG lamborigini.PNG m3f80.PNG m5f90.PNG mayback.PNG rs6.PNG

*MODLU MALİKANELER

*HOBİ MESLEKLERİ ( İŞKUR YOK )

*HARD EKONOMİ

*BÜTÜN ALIMLAR AÇIKTIR

Son düzenleme:
Hayırlı olsun :)

Cok güzelbi sunucu yetkili ekibleri destekde cok iyi ilgeleniyor abonikibony barşırınızın devamını dilerim.

Bende oynuyorum ve çok beğendiğim bi sunucu çoğu scripleri kendileri yazıyolar emek veriyolar isterseniz sizde glebilirsiniz

SUNUCUMUZA BEKLERİZ

Çok güzel duruyor açıkçası hoşuma gitti :p başarılar dilerim.

iyi günler marsis roleplay yeniden acılmış yine geliceğim cok güzel scriptlerin kaynadıgı sunucu yetkili ekibleri cok güzel

çok beğendim sunucunuz muazzam

ben bu sunucuda oynuyorum ve mükemmel bi sunucu çok ilgileniyorlar

Hoş duruyor başarılar dilerim iyi forumlar.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!