Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Markfex developer dolandırıcılığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MertBaran

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
Paketimin satın alındığı bir sunucuda developerlik yapan markfex isimli arkadaş paketi müşterimin makinesinden kopyalayıp kendi makinelerinde farklı bir isimle kullanmakta bu durum ile ilgili tüm kanıtlarım mevcut bu arkadaşlarla herhangi bir şekilde alış verişe vb bir eyleme girememenizi ve kendilerinin bulunduğu sunuculardan uzak durmanızı öneririm

Kanıt SS'ler
43691

43692

Paketi alan kişi markfex.lua isimli arkadaş değil
43693
43694

Pitsza ile pek sorunum yok olayda ne kadar etkisi var bilmiyorum farklı bir makinede çalıştığından haberdar olup olmadığını bilmediğim için fazla dahil etmek istemiyorum ama satış yaptığım Sensei Roleplayde developer.
43695

Paketi alan kişi ve aldığı tarih
43696

Ne kadar olayla ilgili bilmiyorum fakat paket satın alınırken bana yönlendirilen soru şu şekilde idi şifreleme var mı?
43697

Maximum 1 Makinede kullanabileceklerinide yazmıştım
43698

Github hesabımda da paket mevcut private halde
43699

Bu da paketin benim dahilimde startlanan bir sunucuya eklenen ek scriptler bu da Markfex adına geçiyor galiba daha önce böyle scriptlerle hiç karşılaşmadım Meyveloper tarzı
43701

Dediğim gibi tüm kanıtlar ve tüm ekran görüntüleri ile markfex isimli arkadaşın döndürdüğü oyunlar fazla da anlaşılmıyor değil.

Bu paketi yaparken yanında seni izliyordum o zamanlar pek bilgim yoktu ama yinede fazla emek harcadığını biliyordum bazı günler hiç uyumadan paketi tamamladığını gördüm çalınması çok yazık olmuş geçmiş olsun mert

++ Forum yetkililerinden rica ediyorum herhangi bir paket paylaşımında paket içeriğine bakılmadan kabul etmezseniz mutlu olurum gördüğünüz gibi paketimide paylaşmakla tehtid ediliyorum ben ve Ortağım Ömer Doğan bu işin sonunu bırakmayacağız ve şikayetçi olacağız bu durumdan.
43704

Sensei Roleplay paketi aldıktan sonra kapattığımız bir sunucu konu ile benim pek bir alakam olduğunu düşünmüyorum sadece parasını verdim.

Sensei Roleplay paketi aldıktan sonra kapattığımız bir sunucu konu ile benim pek bir alakam olduğunu düşünmüyorum sadece parasını verdim.
Paketi sizin aldığınızı gösterdim burda suçlu olan ve suçlu durumda olan kişi markfex.lua isimli şahıs oda sizin sunucudan pakete erişim sağladı ve size verdiğim paketteki backdoor ve lisanslar üzerinden bana bildirim geliyor satın aldığınızı bundan dolayı paylaştım sizlik bir sorun bulunmamakta.

Konunun fivemturk ile ilgilisi bulunmadığından kapatılmıştır , Eğer fivemturk.com üzerinde bir satış konunuz var ise paket ile alakalı , o paket ücretsiz veya ücretli şekilde paylaşılamaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!