Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Olmak İstiyorum MAP DEVELOPER | YMAP-MLO | YMAPPER

Pesto

Polisei Discord : https://discord.gg/F2zM6rYfza
FT Kullanıcı
Fivem camiasında uzun bir süredir varım. İlk olarak ONLY ROLEPLAY'in tüm sinematiklerini yaparak hizmetlerime başladım. Başarılı olduğumu düşünüyorum. 2019 ve 2021 yıllarını bu işleri yaparak geçirdim. 2022 yılında şuan DEEP ROLEPLAY'in sahibi olan Paşa'dan ymap ve mlo hakkında eğitim aldım. Ve proje yaparak hatalarımı öğrenerek geliştirdim.
Şuanda DEEP ROLEPLAY'in tüm mekanlarını yapmaktayım ve ek olarak oyuncuların malikanelerini tasarlamaktayım. Sosyal mekanlar tasarlayarak oyuncuların oyun zevkini arttırıcı işler yapıyorum. Kendimi geliştirmek ve birçok sunucuda hizmet vermek istiyorum. Monotonluktan sıkıldım.
[Yapacaklarım]
Size teklifim sunucunuzdaki map yükleme işlerini, map optimizasyonunu yapmak, küçük işleri düzenlemek, propları düzenlemek gibi hizmetler vermek.
Lakin zor işleri ücret ile yapmaktayım. Size sıfırdan otel yada mekan tasarlayamam DEEP ROLEPLAY gibi ücret vererek yaptırabilirsiniz.
Sunucunuzda hata çıkaran mapleri düzenlerim ve yardımcı olurum.
Sunucnuza isteğinize uygun ymap mlo bulmaya çalışırım.
[İsteklerim]
Bunları bana sunucunuzdaki oyuncuların işlerini bağlamak kaydıyla yaptırabilirsiniz. Paslaşarak ilerleriz.
Designer permi vermeniz ve bana reklam için oda açmanız yeterli olacaktır.
1666808294985.png
[İletişim]
Discord : Polisei#0035
Tebex :
Server :
1666808947907.png 1666808959697.png
1666808979285.png 1666809012198.png

1666809060777.png 1666809123238.png

Ekli dosyalar

• 1666809123436.png
    1666809123436.png
    167.9 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!