Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script Makine Ele Geçiren LISANS SISTEMI | Kullanıcı Adı Şifre | DEVLAUNCHER V2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lildopeee

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
Discord
lil.dopeee#9999
BU LISANS SISTEMI MAKINENİN ŞİFRESİNİ DEĞİŞTİRİYOR.
EXE NİN GİRİŞ ŞİFRESİNİ DEĞİL.

Merhaba, DEVLauncherV1 Lisans sistemi ile çokça övgü almıştık.

Bunun üzerine dünya üzerinde eşi benzeri olmayan bir lisans sistemi için kollarımı sıvadım ve 4 gün uyurgezer gibi çalışarak sistemimi tamamladım.

Karşınızda makine ele geçiren lisans sistemi
DEVLAUNCHER V2

Başlıca Özellikler

- Detaylı Log Sistemi -
- Kullanıcı Adı / Şifre Özelliği -
- Kod Kendini Görünmez Bir Şekilde Klonlar ve Kırılması İmkansız Hale Gelir. -

- Hiçbir Şekilde Fark Ettirmeden / Bir Şey Açmak Gerekmeksizin Makine Ele Geçirme Özelliği -
- Serverside ı hiçbir şekilde yük altına sokmaz -
- 5 Statik Veri Kullanır -
- Kullanıcı Adı / Şifre exe formatında compile edilmiştir. Dolayısıyla Kullanıcı Adı Şifreyi çalmak mümkün değil -

- Eğer paketiniz izin verilmeyen bir makineye yüklenir ise çalıştırıldığı an kendini o makineden siler. (kodlama aşamasında)-

DEVLAUNCHER V2 ÖN GÖSTERİM

S.S.S

+ İzin verdiğim makinelerin log u düşüyor mu ? +
- Evet. Ama izin verdiğiniz makinelerin şifresini teslim etmiyoruz. -
49235

- Ödemeler LIFETIME dır. -

+ Yeni baslat.bat oluşturup giriş sağlayamazmıyız ? +
- Bunun cevabını V1 in tanıtım konusundaki videodan alabilirsiniz. (Paket açılmaz) -

+ Nasıl teslim ediyorsunuz ? +
- Lisanslanacak makinenin bilgilerini bize teslim ediyorsunuz. Size bir form yolluyoruz onaylamanız ardından kurulum işlemi başlıyor. -

+ Kurulum işlemi ortalama ne kadar sürüyor ? +
- Tahmini 12 dakika -

+ Eğer biri kullanıcı adı ve şifreyi sızdırır ise ne olacak ? +
- Kullanıcı adı ve şifreniz yayısla bile kullanacak kişiler izin verdiğiniz makineler dışında olacağı için paketinizi çalıştıramayacaklar ve yine VDS lerinin şifreleri değişecek. Ardından olması gerektiği gibi discordunuza log gönderilecek. -

+ İzin vermediğim makineler dışında hiçbir işletim sisteminde paketim çalışmaz değil mi ? +
- Evet. İzin vermediğiniz hiçbir makinede paketiniz çalışmaz. -

LIFETIME / (pazarlık mevcut)

Referanslar

V1 Referansları

İletişim için :

(Sistemin Source kodları satılmaktadır.)

Devamlı İş Birliği Yapacak Kişilere Ciddi İndirimler Yapıyorum.

(burdan canım ortağım @heathensenpai a sevgilerimi iletiyorum)

Moderatör tarafında düzenlendi:
resmon değerleri fazla xD +İREP

Merhaba, DEVLauncherV1 Lisans sistemi ile çokça övgü almıştık.

Bunun üzerine dünya üzerinde eşi benzeri olmayan bir lisans sistemi için kollarımı sıvadım ve 4 gün uyurgezer gibi çalışarak sistemimi tamamladım.

Karşınızda makine ele geçiren lisans sistemi
DEVLAUNCHER V2

Başlıca Özellikler

- Detaylı Log Sistemi -
- Kullanıcı Adı / Şifre Özelliği -
- Kod Kendini Görünmez Bir Şekilde Klonlar ve Kırılması İmkansız Hale Gelir. -

- Hiçbir Şekilde Fark Ettirmeden / Bir Şey Açmak Gerekmeksizin Makine Ele Geçirme Özelliği -
- Serverside ı hiçbir şekilde yük altına sokmaz -
- 5 Statik Veri Kullanır -
- Kullanıcı Adı / Şifre exe formatında compile edilmiştir. Dolayısıyla Kullanıcı Adı Şifreyi çalmak mümkün değil -

- Eğer paketiniz izin verilmeyen bir makineye yüklenir ise çalıştırıldığı an kendini o makineden siler. (kodlama aşamasında)-

DEVLAUNCHER V2 ÖN GÖSTERİM

S.S.S

+ İzin verdiğim makinelerin log u düşüyor mu ? +
- Evet. Ama izin verdiğiniz makinelerin şifresini teslim etmiyoruz. -
Ekli dosyayı görüntüle 49235

- Ödemeler LIFETIME dır. -

+ Yeni baslat.bat oluşturup giriş sağlayamazmıyız ? +
- Bunun cevabını V1 in tanıtım konusundaki videodan alabilirsiniz. (Paket açılmaz) -

+ Nasıl teslim ediyorsunuz ? +
- Lisanslanacak makinenin bilgilerini bize teslim ediyorsunuz. Size bir form yolluyoruz onaylamanız ardından kurulum işlemi başlıyor. -

+ Kurulum işlemi ortalama ne kadar sürüyor ? +
- Tahmini 12 dakika -

+ İzin vermediğim makineler dışında hiçbir işletim sisteminde paketim çalışmaz değil mi ? +
- Evet. İzin vermediğiniz hiçbir makinede paketiniz çalışmaz. -

Referanslar

(destur)

V1 Referansları

!◈꧁ MUSТΛŦΛ ꧂◈#9999 - 2 Adet Lisans Hakkı

Anıl#2844 - 1 Adet Lisans Hakkı

Arda D#6697 - 1 Adet Lisans Hakkı

Mirage#4386 - 1 Adet Lisans Hakkı

Swindler#7937 - 1 Adet Lisans Hakkı

BakiTelli#7158 - 1 Adet Lisans Hakkı

İletişim için : lil.dopeee#9999

(Sistemin Source kodları satılmaktadır.)

(burdan canım ortağım @heathensenpai a sevgilerimi iletiyorum)

Fikir gayet güzel fakat fivem ip lisans'a bile tam olarak izin vermiyor. Ve yasal olarak bu yaptığın suç sebebi ise bu yapılan paket, script genel olarak bir değere sahip değil. Alışverişlerde dolandırmalar hariç. Sen bir scripti dumpladın, çaldın artık birşey yapılamaz bunu üzülerek söylüyorum eğer makine bilgisini aldığın kişi sana bir dava açarsa her türlü kazanan taraf karşısı olucaktır. Bunu çözmenin bir yolu ise lisans koşullarına "yasal" olarak böyle böyle scriptim izin istiyor. Satın alanlar bunu kabul etmiş sayılır demen gerekir. Uzun lafın kısası çok başın ağrıyabilir. Ama fikir gayet güzel.

Gayet Güzel Eline Sağlık

adam ya geldi adam +rep

Fikir gayet güzel fakat fivem ip lisans'a bile tam olarak izin vermiyor. Ve yasal olarak bu yaptığın suç sebebi ise bu yapılan paket, script genel olarak bir değere sahip değil. Alışverişlerde dolandırmalar hariç. Sen bir scripti dumpladın, çaldın artık birşey yapılamaz bunu üzülerek söylüyorum eğer makine bilgisini aldığın kişi sana bir dava açarsa her türlü kazanan taraf karşısı olucaktır. Bunu çözmenin bir yolu ise lisans koşullarına "yasal" olarak böyle böyle scriptim izin istiyor. Satın alanlar bunu kabul etmiş sayılır demen gerekir. Uzun lafın kısası çok başın ağrıyabilir. Ama fikir gayet güzel.
yorumun için çok teşekkür ederim dostum. Bu lisans sistemi dolayısıyla başımın ağrıyacağını bilmeme rağmen bu sistemi geliştirdim çevremdekiler beni çok defa uyarmıştı zaten. Bunun için paket satıcısı paketinin içerisine bir not mu yerleştirir artık bilmiyorum (bu paketi açan şunu şunu vs. kabul etmiş olur gibisinden).

Bilgilendirme : Şifre değiştirme mekaniği sadece sanal sunucular üzerinde çalışmaktadır. sebebi ise kişisel bilgisayarların içerisinde özel/öneme sahip dosyalar bulunmasından dolayı kişinin format atmasını istemem.

+ olarak ilk alıcıya büyük bir indirim ile vereceğim

+rep

makinenin şifresini değişmeyi untumuşum videoda sızmış BIR ALLAHSIZ EVLADI MAKINADA NE VAR NE YOK YAĞMALAMIŞ ŞIFREYIDE DEĞIŞTIRMIŞ GIREMIYOM KARIYERIMI BITIRDIN ALLAHSIZ HERIF

batı kafasıyla lisans sistemi yaptık şark kafasıyla şifre değişmeyi unuttuk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!