Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket M3 TEMEL PAKET ARIYORUM

• Konbuyu başlatan Kugix
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 20
  • Görüntüleme 2K

Kugix

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
Merhaba m3 temel paket arıyorum piyasada birsürü disc temel var hepsini m3 kurdum fakat oyundan gir çık yapınca cogalıyor ve utx m3 temelde ise extendedmode oldugu için bazı sc çalışmıyor revleme vs. elinizde m3 uyumulu temel paket yada m3 çevirebileceğim temel varsa paylaşırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

DF
Bende Yapıcak Birşey Bulamadım Ve Disc`i M3 E Çevirdim Yapıcak Birşey YOk

DF
temel yapmak 5 dakika almıyor kendim için söylüyorum kimine göre belki daha az belki daha fazladır (default temeli kastetmiyorum roleplay temeli) neden oturup kendin öğrenmek yerine hazır/herkes adına paylaşılmış bir şeyden ilerliyorsun ki, temel dışında geri kalanlar zaten script eklemek falan

DF
temel yapmak 5 dakika almıyor kendim için söylüyorum kimine göre belki daha az belki daha fazladır (default temeli kastetmiyorum roleplay temeli) neden oturup kendin öğrenmek yerine hazır/herkes adına paylaşılmış bir şeyden ilerliyorsun ki, temel dışında geri kalanlar zaten script eklemek falan
Temel İçin Gerekli Scriptleri Bilmiyorum bu yuzden boyle bir konu açtım

DF
Merhaba m3 temel paket arıyorum piyasada birsürü disc temel var hepsini m3 kurdum fakat oyundan gir çık yapınca cogalıyor ve utx m3 temelde ise extendedmode oldugu için bazı sc çalışmıyor revleme vs. elinizde m3 uyumulu temel paket yada m3 çevirebileceğim temel varsa paylaşırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
disc temel paketi al envanteri değiştir big brain

DF
Hatalarını fixleyemiyosan çıkarmıycaksan hidra m3'ü
Hocam bu seni ilgilendiren bir konu değil sen annenin karnından kodlama yaparakmı çıktın herkes bir yerden başlamalı.
Kugix emirhanaydin Uğraşırsan başarabilirsin eğer takıldığın birşey olursa bana ulaşıp sorabilirsin martın başından beri sıfırdan m3 paket yapıyorum ekibimle beraber senin yaşayacağın veya yaşadığın her hatayı biz çoktan yaşadık her sorunun zevkle cevaplayabilirim.
Aspect#1881

DF
Hocam bu seni ilgilendiren bir konu değil sen annenin karnından kodlama yaparakmı çıktın herkes bir yerden başlamalı.
Kugix emirhanaydin Uğraşırsan başarabilirsin eğer takıldığın birşey olursa bana ulaşıp sorabilirsin martın başından beri sıfırdan m3 paket yapıyorum ekibimle beraber senin yaşayacağın veya yaşadığın her hatayı biz çoktan yaşadık her sorunun zevkle cevaplayabilirim.
Aspect#1881
Haklısın beni ilgilendirmez ama senide ilgilendirmez sen bu forumda ne yetkilisin ne forum sahibi benim bunu yazmamım sebebide arkadaş herşeyi çok biliyor gibi davranıyor ama yazdığı şeyler mantıksal açıda çok saçma

DF
Tartışma yaratacak mesajlar tarafımca kaldırılmıştır​

DF
Haklısın beni ilgilendirmez ama senide ilgilendirmez sen bu forumda ne yetkilisin ne forum sahibi benim bunu yazmamım sebebide arkadaş herşeyi çok biliyor gibi davranıyor ama yazdığı şeyler mantıksal açıda çok saçma
Rahatsız Oluyorsan Okumuyabilirsin Ve Ayrıca Benım Yazdıklarım Seni Alakadar Etmez

DF
Wow Çok Hawlisin Abi
Demek istediğimizi fazlasıyla anladığını düşündüğüm ve tartışma çıkarmamak amacıyla konuyu daha uzatmayacağım.

Hocam tavsiyem paketi indirip değiştir sonrasında fullfix çalışacaktır biz böyle başladık şuana kadar sorun yaşamadık henüz.

Edit: Paketin SaltyChat desteklemesi için server.cfg nin içinden +set onesync kodunu (set onesync legacy 1) olarak değiştir aynı şekilde run.cmd sini açıp içine (+set onesync legacy) kodunu eklemelisin.

HERKESE İYİ FORUMLAR DİLERİM.

DF
Son düzenleme:
Demek istediğimizi fazlasıyla anladığını düşündüğüm ve tartışma çıkarmamak amacıyla konuyu daha uzatmayacağım.

Hocam tavsiyem paketi indirip değiştir sonrasında fullfix çalışacaktır biz böyle başladık şuana kadar sorun yaşamadık henüz.

Edit: Paketin SaltyChat desteklemesi için server.cfg nin içinden +set onesync kodunu (set onesync legacy 1) olarak değiştir aynı şekilde run.cmd sini açıp içine (+set onesync legacy) kodunu eklemelisin.

HERKESE İYİ FORUMLAR DİLERİM.
bu paket yerine yanlıs birsey koymussunuz acaba

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!