Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket M3 ENVANTERLI ESX ALTYAPI. (PARA İTEM HALİNDE, ADMİN MENÜSÜ KURULU)

that the bug can not buy items or weapon
two if we reconnect duplicate weapon on item u can try

Ekli dosyalar

• adasdd.png
    adasdd.png
    49.4 KB · Görüntüleme: 67
duplicate and market error

Ekli dosyalar

• 1312.PNG
    1312.PNG
    142.8 KB · Görüntüleme: 127
  • ssss.PNG
    ssss.PNG
    183.1 KB · Görüntüleme: 124
  • adasdasda.PNG
    adasdasda.PNG
    1.9 MB · Görüntüleme: 113
duplicate and market error
the first one can be but the second one is not inventory problem. you havent set the market items from inventory config. if there are some items which are not included in the database it will make a problem like this

esx_armour ve skincreator dosyları yok fakat startları verilmiş

hocam servere bağlanmak için dosya yüklenirken m3 inventory hatası alıyorum

hocam servere bağlanmak için dosya yüklenirken m3 inventory hatası alıyorum
bende hata hiç olmadı. isterseniz hatayı belirtin yada yeniden kurmayı deneyin. ama yapamazsanız bu discordda yardımcı olabilirim. discord.gg/tFdD7y6

bunlar ikiside yok içinde ve gerek yok onlara.

merhaba isim kayıt ettikten sonra işkur binasında bot olarak spam ediyor karekter yaratma ekranı çıkmıyor neden olabilir direk kurdum çalıştırdım dönüş yaparsan sevinirim

merhaba isim kayıt ettikten sonra işkur binasında bot olarak spam ediyor karekter yaratma ekranı çıkmıyor neden olabilir direk kurdum çalıştırdım dönüş yaparsan sevinirim
altyapıyı hazırlarken scripts.cfg de esx_skin scriptini startlamayı unuttum. eğer onu startlarsan sorun kalkacak

altyapıyı hazırlarken scripts.cfg de esx_skin scriptini startlamayı unuttum. eğer onu startlarsan sorun kalkacak

ONU HALLETTİM DÜN GECE FARK ETTİM START VERİLMEDİĞİNİ PEKİ ŞU VİDEODAKİ KAREKTER OLUŞTURMAYI HANGİ DOSYA İLE DEĞİŞTİRSEM ÇALIŞA BİLİR BİLGİN VARMI ACABA

ONU HALLETTİM DÜN GECE FARK ETTİM START VERİLMEDİĞİNİ PEKİ ŞU VİDEODAKİ KAREKTER OLUŞTURMAYI HANGİ DOSYA İLE DEĞİŞTİRSEM ÇALIŞA BİLİR BİLGİN VARMI ACABA

eğer scriptin içinde isim oluşturma varsa yani isim soyad yazıyorsan esx_identity yok eğer sadece karakter oluşturuyorsan skin olarak esx_skin kaldır

Hocam çok teşekkürler m3 altyapılı düzgün paket arıyordum buldum sonunda market scripti sorunlu idi zaten üstte ingilizce bir şekilde anlatmışsınız onu düzelttim onun dışında her şey gayet güzel paket düzeni mükemmel elinize sağlık

selamlar M3

selamlar M3 envanterin bilinen bugları nelerdir ?

Hocam çok teşekkürler m3 altyapılı düzgün paket arıyordum buldum sonunda market scripti sorunlu idi zaten üstte ingilizce bir şekilde anlatmışsınız onu düzelttim onun dışında her şey gayet güzel paket düzeni mükemmel elinize sağlık
Teşekkür Ederim Güzel Yorumunuz için. Yakında qb envanterli esx altyapıda paylaşıcam İnşaAllah

selamlar M3 envanterin bilinen bugları nelerdir ?
şimdi envanter bilidiğiniz esx envanterin disc hali. şuan tam geliştirilmediği için çok olmasada bug var bi kaç tane:
- Envanterde dupe yapılıyor. ne kadar elimden geldiği kadar engellesemde internet fişi sorununu çözemedim.
- Envanterde javascriptsel olarak şöyle bişey var.herhangi bir itemi ilk 5 slota koyup kullanınca envanteri açtıkta o itemler o slotta gözüküyor ama kullanılmıyor. o item resimlerini aşağıya sürüklediğinde kayboluyorlar. benim bu altyapıda fixlemeğe çalıştım. bilmiyorum çalıştımı çalışmadımı

Merhabalar , öncelikle paylaşımınız için teşekkürler benim şöyle bir sıkıntım var neden olduğunu biliyormusunuz ?
51518 Market , PolisDepartmanı içindeki blipleri açmaya çalışınca envanter kısmı gelmiyor onun yerine ekran sadece buğulanıyor . Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!