Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım M3 Envanter (LOG SİSTEMLİ)

imn0thing

Üye
FT Kullanıcı
Selamlar. gördüğüm kadarıyla m3 envanter için bedava bir log sistemi yoktu bende kendim yapayım dedim zaten log eklemek çok basit sadece server.lua'dan webhooku değiştireceksiniz. Konuya ilgi gelirse disc'e yapmayı deneyebilirim zaten halihazırda daha çok beğendiğim bir m3 vardı hem disc hem diğer m3 envantere log sistemi ekler paylaşırım.

NOT : V1 final bir es_extendediniz yoksa büyük bir ihtimalle ver çalışmayacak bir sonraki loglu m3te çalışır halde olacak sadece küçük bir bilgi. Mythic Notify de gerekmektedir.

Ekstra : Buton cssine hover eklendi (kırmızıya dönüşüyor), kenarları biraz daha yumuşatıldı/yuvarlak hale getirildi, mysql asyncden ghmattiye çevirildi (daha hızlı sql sorgusu olması açısından)
Gereksinimler : Mythic notify, es extended v1 final, ghmattimysql
Resmon Değeri : 0.10-0.15

Düzenleme için server.lua'nın en aşağısına inmelisiniz.

Selamlar. gördüğüm kadarıyla m3 envanter için bedava bir log sistemi yoktu bende kendim yapayım dedim zaten log eklemek çok basit sadece server.lua'dan webhooku değiştireceksiniz. Konuya ilgi gelirse disc'e yapmayı deneyebilirim zaten halihazırda daha çok beğendiğim bir m3 vardı hem disc hem diğer m3 envantere log sistemi ekler paylaşırım.

NOT : V1 final bir es_extendediniz yoksa büyük bir ihtimalle ver çalışmayacak bir sonraki loglu m3te çalışır halde olacak sadece küçük bir bilgi. Mythic Notify de gerekmektedir.

Ekstra : Buton cssine hover eklendi (kırmızıya dönüşüyor), kenarları biraz daha yumuşatıldı/yuvarlak hale getirildi, mysql asyncden ghmattiye çevirildi (daha hızlı sql sorgusu olması açısından)

eline sağlık

Eline sağlık :)

Ellerine sağlık yararlı paylaşım.

"exm" uyumlu paylaşılırsa çok daha iyi olabilir...
Başarılı

+rep

Son düzenleme:
V1 final es_extendediniz kurduğum halde büyük ihtimal yanlış yaptığım bir yer var yardımcı olabilir misiniz ?
es extended hatası alıyorum
Envanterle ilgili olduğunu sanmıyorum o yüzden destek kısmında açarsanız benden daha bilgili insanlar yardım edebilir. Hazır bir paket üzerine v1 kurduysanız da olabilir.

Eline sağlık kankiii

Güncel+ Biryerde tanımlayıcı eklemeyi unutmuşum oranın sonuna ..id koyarsanız orayada id gelir

Güncel+

bende çalışmadı ama :(

es_extended v1.1 kullanıyorum server.lua'yı kendi kullandığım envanterin server.lua'sı ile değiştirdim envanter açılmıyordu , sonrasında ise v1final es_extended ile değiştdim daha kötü şeyler oldu , yardımcı olabilirmisin?

bende çalışmadı ama :(
webhookunuzu falan girmelisiniz o yüzden olabilir. hata varsa buradan bakabilirim.
es_extended v1.1 kullanıyorum server.lua'yı kendi kullandığım envanterin server.lua'sı ile değiştirdim envanter açılmıyordu , sonrasında ise v1final es_extended ile değiştdim daha kötü şeyler oldu , yardımcı olabilirmisin?
Sadece envanteri değiştirmeniz daha iyi olabilirdi tabii yardım edebilirim. ama buradan yapmanız gerekenleri söyleyeyim, öncelikle eski es extendedinize geçin ve envanterin ensure veya startını kaldırıp verdiğim envanteri kurun. sonra ise server luanın en altından webhooku değiştirmeniz yetecektir

9CbyREv9.png

dostum esx sürümün nedir ? v1 final ise çalışmalı eğer v1 final değil ise 170 satırı şu şekilde değiştirin;
Kod:
ESX.RegisterCommand('openinv', 'admin', function(source, args, user)
bunu şununla değiştirin
Kod:
TriggerEvent('es:addGroupCommand', 'openinv', 'admin', function(source, args, user)

Bu envanterin log sistemini ayrı bir şekilde paylaşma şansın var mı?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!