Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Çözüldü M3 ADMİN HATA YARDIM

zerosme

Üye
FT Kullanıcı
Arkadaşlar dün böyle bir konu açmıştım konu etiketi çözüldü yapılmış ama sorun hala devam ediyor yardım eder misiniz çoklu karakter kullanıyorum hata dfgdfdfdf.GIF

Kod satırı

sdfsdsdsdsd.GIF

DF
Konunuza 24 saatte bir güncel atabilirsiniz aksi taktirde uyarı puanı alırsınız.

DF
Konunuzu 48 saat içerisinde örnek konuya göre düzenleyiniz.

Hatayı detaylıca açıklayın:
Hataya dair bir ekran görüntüsü:
İlgili hata kod satırı görüntüsü:
Bu sorunu almadan önce yaptıklarınızı değiştirip denediniz mi ?

DF
Konunuzu 48 saat içerisinde örnek konuya göre düzenleyiniz.

Hatayı detaylıca açıklayın:
Hataya dair bir ekran görüntüsü:
İlgili hata kod satırı görüntüsü:
Bu sorunu almadan önce yaptıklarınızı değiştirip denediniz mi ?
reis daha ne kadar detaylı açıklayabilirim oyuna giriyorum bu hatayı veriyor işte

DF
yardım edicek kimse yok mu bu hatayı kimse almıyor mu ya

DF
yardım edicek kimse yok mu bu hatayı kimse almıyor mu ya

identifier için kontrol edeceği bir user bilgisini bulamıyor database den kontrol eder misin.
server.cfg veya permission.cfg deki add_principal identifier.steam:hex group.admin kısmından da kaynaklı olabilir tabi bu çok düşük ihtimal database kaynaklı olması daha olası bir durum.çözüme hala ulaşamadıysan hatayı görememk için if xPlayer ~= nil then end ile kontrol ettirerek çalıştırabilirsin ama bu çözümü tavsiye etmem kirleri halı altına itmekle aynı olay.

DF
identifier için kontrol edeceği bir user bilgisini bulamıyor database den kontrol eder misin.
server.cfg veya permission.cfg deki add_principal identifier.steam:hex group.admin kısmından da kaynaklı olabilir tabi bu çok düşük ihtimal database kaynaklı olması daha olası bir durum.çözüme hala ulaşamadıysan hatayı görememk için if xPlayer ~= nil then end ile kontrol ettirerek çalıştırabilirsin ama bu çözümü tavsiye etmem kirleri halı altına itmekle aynı olay.
discordunuz nedir?

DF
m3admin.cfg nin içindekileri server.cfgye yapıştır sorun çözülecek

DF

Dediğim gibi sorun ya database yada server.cfg den kaynaklıydı fryszbee fryszbee ile dc üzerinden sorunu hallettik yapmanız gereken m3admin.cfg içerisindeki add_principal identifier.steam:hex group.admin kısmını server.cfg içerisine eklemek exec ile m3admin.cfg çekince identifier bilgisini çekerken sıkıntı çıkartıyor arkadaşın problemini bu şekilde çözdük seninkiside aynı yol ile çözülecektir. zerosme zerosme .

DF
Konu tarafımca doğru kategoriye alınmıştır.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!