Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Arıyorum LUMİLAND V ROLEPLAY | YETKİLİ | LEGAL-İLLEGAL EKİP | ÇETELER | ARANIYOR

TGIANN

VIP Üye
VIP Üye
image (7).png

Lumiland V Roleplay - 18 Yaş Üstü Sosyal Roleplay FiveM Sunucusu [Sunucu tanıtım konusu]

Hey, maceracı ruhlu oyuncu! Lumiland V'ye hoş geldin! Gerçeklik ve eğlenceyi birleştiren FiveM platformunda yer alan benzersiz bir sosyal roleplay deneyimi seni bekliyor!

🏙️ Şehirde Kendi Hikayeni Yaz!
Lumiland V'de sınırlar senin hayal gücünle çiziliyor! Bir karakter yarat, işadamı ol, polis memuru ol, gangster ol veya kendi custom çetenizi kurun. Seçim tamamen senin!

💰 Dinamik Ekonomi ve Custom Çeteler!
Para kazanma, şirket kurma ve gayrimenkul yatırımları yapma fırsatı seni bekliyor. Ayrıca, sunucumuzda custom çeteler mevcut! Gücünü göster ve bölgedeki çatışmalarda rakiplerine meydan oku.

🗺️ Özel Maplerde Keşif Zamanı!
Lumiland V, kendi geliştirdiğimiz özel haritalar ve satın aldığımız haritalarla dolu.
Şehirde keşfedilmemiş alanlarda heyecan dolu maceralar seni bekliyor!

👥 Sıcakkanlı Bir Topluluk!
Samimi ve yardımsever bir topluluğa katıl. Yeni arkadaşlar edin, sohbet et, ve birlikte eğlenceli anlar yaşayalım!

🎉 Etkinlikler ve Yarışmalar!
Sıkılmayacağın etkinlikler ve yarışmalar düzenleyerek oyun deneyimini daha da keyifli hale getiriyoruz. Unutulmaz anlar için bizi takip et!

Yetkili ve Ekip Alımlarımız Açıktır!
Sunucumuzun gelişimine katkı sağlamak ve sorumluluk almak isteyenlere kapılarımız açık!
Yetkili ve ekip alımlarımız devam etmektedir.
Eğer 5 kişilik bir ekip olarak sunucumuza katılırsanız, sunucumuz size ekstra bir destek sunacak!

Nasıl Katılırım?
Lumiland V sunucusuna katılmak çok kolay! Discord sunucumuza katıl, formu doldur ve onaylandıktan sonra mülakata gel! Whitelistinizi aldıktan sonra sunucumuza giriş yapabileceksin!

Senin Hikayen, Senin Kararın!
Gerçek hayattaki gibi bir roleplay deneyimi yaşamaya hazır mısın? Lumiland V sunucusuna katılarak, kendi hikayeni yazmaya başla! Ancak lütfen unutma ki sunucumuz, 18 yaş üstü oyunculara yöneliktir.

🔗 Discord Sunucusu:

Daha fazla bilgi ve güncellemeler için Discord Sunucumuza katıl!

Haydi, Lumiland V'ye katıl ve heyecan dolu bir roleplay deneyimine başla! Seni şehirde görmek için sabırsızlanıyoruz!

Legal- İllegal ekipler aranıyor
Custom Çeteler aranıyor ( )
Yetkili başvuruları açık

Son düzenleme:
.

Lumiland V Roleplay - 18 Yaş Üstü Sosyal Roleplay FiveM Sunucusu [Sunucu tanıtım konusu]

Hey, maceracı ruhlu oyuncu! Lumiland V'ye hoş geldin! Gerçeklik ve eğlenceyi birleştiren FiveM platformunda yer alan benzersiz bir sosyal roleplay deneyimi seni bekliyor!

🏙️ Şehirde Kendi Hikayeni Yaz!
Lumiland V'de sınırlar senin hayal gücünle çiziliyor! Bir karakter yarat, işadamı ol, polis memuru ol, gangster ol veya kendi custom çetenizi kurun. Seçim tamamen senin!

💰 Dinamik Ekonomi ve Custom Çeteler!
Para kazanma, şirket kurma ve gayrimenkul yatırımları yapma fırsatı seni bekliyor. Ayrıca, sunucumuzda custom çeteler mevcut! Gücünü göster ve bölgedeki çatışmalarda rakiplerine meydan oku.

🗺️ Özel Maplerde Keşif Zamanı!
Lumiland V, kendi geliştirdiğimiz özel haritalar ve satın aldığımız haritalarla dolu.
Şehirde keşfedilmemiş alanlarda heyecan dolu maceralar seni bekliyor!

👥 Sıcakkanlı Bir Topluluk!
Samimi ve yardımsever bir topluluğa katıl. Yeni arkadaşlar edin, sohbet et, ve birlikte eğlenceli anlar yaşayalım!

🎉 Etkinlikler ve Yarışmalar!
Sıkılmayacağın etkinlikler ve yarışmalar düzenleyerek oyun deneyimini daha da keyifli hale getiriyoruz. Unutulmaz anlar için bizi takip et!

Yetkili ve Ekip Alımlarımız Açıktır!
Sunucumuzun gelişimine katkı sağlamak ve sorumluluk almak isteyenlere kapılarımız açık!
Yetkili ve ekip alımlarımız devam etmektedir.
Eğer 5 kişilik bir ekip olarak sunucumuza katılırsanız, sunucumuz size ekstra bir destek sunacak!

Nasıl Katılırım?
Lumiland V sunucusuna katılmak çok kolay! Discord sunucumuza katıl, formu doldur ve onaylandıktan sonra mülakata gel! Whitelistinizi aldıktan sonra sunucumuza giriş yapabileceksin!

Senin Hikayen, Senin Kararın!
Gerçek hayattaki gibi bir roleplay deneyimi yaşamaya hazır mısın? Lumiland V sunucusuna katılarak, kendi hikayeni yazmaya başla! Ancak lütfen unutma ki sunucumuz, 18 yaş üstü oyunculara yöneliktir.

🔗 Discord Sunucusu:

Daha fazla bilgi ve güncellemeler için Discord Sunucumuza katıl!

Haydi, Lumiland V'ye katıl ve heyecan dolu bir roleplay deneyimine başla! Seni şehirde görmek için sabırsızlanıyoruz!

Legal- İllegal ekipler aranıyor
Custom Çeteler aranıyor ( )
Yetkili başvuruları açık

Merhaba Sunucu Yönetimi,

Ben Kerem Kırteke, uzunca bir süredir roleplay deneyimi edindiğim ve FiveM topluluğunda aktif olarak yer aldığım bir oyuncuyum. Aynı zamanda RAGE Multiplayer (RAGEMP) platformunda yabancı sunucularda oyun içi deneyimin yanı sıra, forumlarda da moderator olarak görev aldım. Lumiland sunucusunun yetkilisi olmak için bu başvuruyu yapma nedenim, hem sunucunun gelişimine katkıda bulunmak hem de oyunculara en iyi deneyimi sunmak istememdir.

Birkaç seneyi aşkın bir süredir çeşitli roleplay sunucularında aktif olarak oynadım ve yöneticilik görevlerinde bulundum. Bu süre zarfında oyunculara rehberlik etmek, kurallara uyumu sağlamak ve sorunları etkili bir şekilde çözmek gibi görevleri yerine getirerek deneyim kazandım. Aynı zamanda RAGEMP platformunda yabancı sunucuların forumlarında da moderator olarak görev alarak topluluk yönetimi konusundaki bilgi ve deneyimimi artırdım.

Lumiland sunucusunun özgün konseptine ve topluluğuna olan ilgim, burada yetkili olarak hizmet vermek istememin temel sebebidir. Sunucunun gelişimine katkı sağlamak, yeni oyuncuları yönlendirmek ve deneyimli oyunculara destek olmak için elimden gelenin en iyisini yapacağıma söz veriyorum.

Umarım başvurum kabul edilirse, sunucunun büyümesine katkı sağlamak için elimden geleni yaparım. İlginiz ve değerli zamanınız için şimdiden teşekkür ederim.

Saygılarımla,
Kerem Kırteke. Discord: KeremKRTKE

Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!