Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Lualarınızı şifreleyin emek hırsızlarından sakının hemde ücretsiz online !

cosmasa123

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
Web sitesi
github.com
Discord
SSilistre#0663
12343

Gençler selamlar , yukarıdaki ekranı görüyorsunuz bir şifre belirliyorsunuz, Main lua dosyanızı seçiyorsunuz. Mesela can alıcı ayarların yapıldığı o olamadan çalışmayacak bir lua dosyasını ayarlardaki seçeneklerden 1 tanesi seçip şifrele diyorsunuz. Size şifrelenmiş bir halde yeni dosyanızı veriyor. Dosya boyutu artabilir. Çok normal şifrelerken stringleri çoğaltıyor.

Not yazdığınız şifre kayıt edilmiyor. Bu yüzden şifrelediğiniz dosyaların sorumluluğunu kabul etmiyorum. Birde lua dosyanız sizin bilgisayarınızın gücüyle şifreleniyor yani herhangi bir sunucuya kayıt yapılmıyor.

En büyük not : Baya bir deneysel ne yazik ki fivemle alakam yok kendi denemelerimde başarıyla çalıştı. Beraber üstüne koyup geliştirebiliriz. Alt yapısı bana ait değil gençler başka bir opensource kullandım. Belki emek hırsızlığının önüne geçer ve paket satışı yapan arkadaşlarımız bir nebze rahatlar diye paylaşıyorum.

Link:

Semih abinizden sevgiler.

Sevgiler.

Son düzenleme:
Elline sağlık güzel paylaşım. Emek hırsızlarına kapak olsun....

Konu taşınmıştır.

Ellerinize Sağlık Başarılı ?

Güzel bir düşünce fakat bu en basit çözümlenen şifreleme kendi obfusunuzu yazmanızı tavsiye ederim :)

Şifrelenen dosyayı daha sonra nasıl açacağız?

atsizatabeg atsizatabeg ya gg kullanıcaksın ya da şifrelediğin dosya senin yedek olarak alıcaksın satacağın kişiye eklemen yeterli

Güzel bir düşünce fakat bu en basit çözümlenen şifreleme kendi obfusunuzu yazmanızı tavsiye ederim :)

Teşekkür ederim bir nebzede olsa başka arkadaşların önüne engel olucaktır kesinlikle %100 çözülemez değil arkadaşlar minik bir önlem kapıyı açık bırakmaktansa kapının kapalı kalması gibi :)

atsizatabeg atsizatabeg ya gg kullanıcaksın ya da şifrelediğin dosya senin yedek olarak alıcaksın satacağın kişiye eklemen yeterli

Beraber yazmak dileği ile :)))

Hiçbir obfus sonsuza kadar kilitlenemez arkadaşlar,, emek hırsızı her yerde emek hırsızı unutmayın.

cosmasa123 cosmasa123 yazdım da benimkini de yurt dışında patlattılar sağolsun :)

Patlaması zor bir obfus istiyosanız kilitleyin ve kendiniz bile açamayın, en iyi öyle test edersiniz. Şuan kullandığım obfus'u kendim açamıyorum, açabileni de görmedim.

Güzel olmuş eline sağlık ama unutmamak lazım hırsıza kilit dayanmaz :)

Sezar şifreleme algoritması vardı bir inceleyin derim.

Başarısız.
Print atılarak çok basit bir şekilde çözülüyor ve size ait bir proje değil bunları eklemeyi unutmuşsunuz sanırım.

Başarısız.
Print atılarak çok basit bir şekilde çözülüyor ve size ait bir proje değil bunları eklemeyi unutmuşsunuz sanırım.

En büyük not : Baya bir deneysel ne yazik ki fivemle alakam yok kendi denemelerimde başarıyla çalıştı. Beraber üstüne koyup geliştirebiliriz. Alt yapısı bana ait değil gençler başka bir opensource kullandım. Belki emek hırsızlığının önüne geçer ve paket satışı yapan arkadaşlarımız bir nebze rahatlar diye paylaşıyorum.

teşekkürler yazının tamamını okuduysan benim sistemin olmadığını bana ait değil opensource kullandığımdan bahsettim :) yazıyı tekrar ekledim yukarı ama ahmet kardeşim teşekkür ederim. Sonunu okumayan arkadaşlarımızın görmesine yardımcı olduğun için :)

teşekkürler yazının tamamını okuduysan benim sistemin olmadığını bana ait değil opensource kullandığımdan bahsettim :) yazıyı tekrar ekledim yukarı ama ahmet kardeşim teşekkür ederim. Sonunu okumayan arkadaşlarımızın görmesine yardımcı olduğun için :)
Görmemişim :D
my bad kusura bakma anti print'in önüne geçebilrisen başarılı bir proje olur.
Biraz da junk code olursa tadından yenmez

Elinize sağlık başarılı bir çalışma.

Çok başarılı ve bu konu hakkında çok bilgisi olamayanlar için çok yararlı bir proje olmuş.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!