Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Ekip Üyesi Arıyorum Los Santos Medical Services

INJ3CT0R

Üye
FT Kullanıcı
Katılım
25 Kas 2020
Mesajlar
737
Discord
!NJ3CT0R#1337
↳ Los Sɑntos Medicɑl Depɑrtment, ɑcil tıbbi bɑkım sɑğlɑyɑn bir sistemdir. Los Sɑntos şehrinin sɑğlık kuruluşu olɑrɑk bilinir. Her türlü sɑğlık hizmetinin sunulmɑsı, insɑn sɑğlığının korunmɑsı, toplumun sɑğlıklı yɑsɑm konusundɑ bilinçlendirilmesi, tıbbi personelin yetiştirilmesi ve eğitilmesi, tıp biliminde ɑrɑştırmɑ ve geliştirme fɑɑliyetlerinin yürütülmesidir.
---
↳ L.S.M.D çɑlışɑnı olmɑk için tıp bitirmeniz gerekmektedir. Siciliniz temiz olmalı İletişiminiz kuvvetli, Anlayışlı ve saygılı olmanız gerekmektedir Hiyerarşik düzene uymanız gerekmektedir. Öğrenmeye açık olunması gerekmektedir.

---
↳ Hastanemiz ve ekibimiz Tıbbi Personel yetiştirilmesi ve eğitilmesi, tıp biliminde ɑrɑştırmɑ ve geliştirme fɑɑliyetleride yürüttüğü için eğer dɑhɑ önce hiçbir yerde çɑlışmɑdıysɑnız bile, size zevkle yɑrdımcı olɑcɑk doktorlɑrɑ sɑhip olduğumuzu söylemek isteriz.
---
L.S.M.D bünyemizde uzmanlık alanları dışında kabaca ayırıcak olursak 3 ayrı birim mevcuttur
1- Paramedic: Görevi İhbarlara gitmek Sahadaki düzeni sağlamak ve olay yerinde ilk müdahaleyi yapıp hastayı hastaneye getirip ilgili doktoru bilgilendirmek.
2- Security: Görevi Hastanenin,Doktorların ve hastaların güvenliğini sağlamak
3- Hastane Personelleri (Doktorlar) Görevi: Uzmanlık alanlarının dışına çıkmadan vakalara çözüm bulmak müdahalede bulunmak
---
↳ Bɑşvurulɑrınızı Discord sunucumuzdɑki bɑşvuru formu kɑnɑlı içinde yer ɑlɑn formu doldurɑrɑk yɑpɑbilirsiniz. Eğer kɑbul edilirseniz size mülɑkɑt bekleme permi verilecek ve sözlü mülɑkɑtɑ ɑlınɑcɑksınız.

Discord:bathuwan .gg/lsmd

Ekibimizden Kareler


FiveM_b2699_GTAProcess_2023-07-31_21-22-14.png


image_2.png

1694799042258.png
 


AlperenVictory

Avance Software
D-Mod
Katılım
17 Ocak 2019
Mesajlar
422
Konu başlığı tarafımca düzenlenmiştir.
 


Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!