Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

LORP REZİLLİĞİ

• Konbuyu başlatan wtfuur
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 6
  • Görüntüleme 755

wtfuur

Üye
FT Kullanıcı
Sorun yaşamadan önce sunucuya kayıt oluyoruz kayıt olurken bir arkadaşla çok samimiyet kuruyoruz muhabbet ediyoruz buraya kadar her şey çok güzel hiçbir sıkıntı yok. Sunucuya giriyoruz hex-idlerimiz onaylanıyor motele rol yapmaya giriyoruz ve arkadaşım emote a göre rol yapılmadıgı için emote u 2 3 defa 15'er saniye arayla atıyor ve ikimizde aktif roldeyken küfür edilerek kickleniyoruz. Ve destek beklmeye geçiyoruz ve desteğe bakılmadığı için genel sohbette bu konuyu açıklıyoruz ve laubali konuşan bir yetkili yanımıza geliyor emote spamladın tarzında cümleler kuruyor hiç saygı çervesinde değil bende admin message atabilirsiniz diyorum genel sohbette neden tartışma çıkarıyorsunuz tarzında saçma bir muhabbet döndürüyorlar arkadaşımla ağzımızı açmıyoruz yine ailesinden saygı görmemiş insanlar laubali şekilde konuşuyor ve destek ortasında ban yiyoruz bu olay sonrasında düzgünce konuşmak için kayıt beklemeye gidiyoruz ve tekrar ban yiyoruz birkaç defa sadece sorunu çözebilmek için kayıt beklemeye gidiyoruz ve sonuç değişmiyor . Sonrasında founderlarına yazıyorum bi konuşabilir miyiz diyorum ve founderları beni engelliyor cidden bu kadar saçma bir yönetimi olan sunucu ilk defa görüyorum yönetim ekibinin gram rol bilgisi yok ve saygısızlar...

bende öyle bi olay yaşadim dostum üzüldüm

Konuşmayı bilmeyen insanların yetkili olması daha üzücü

Böylelerini ellemicen. Bırak "hard rp" yapsınlar.

" HARD RP "

bizde yaşamıştık başka bir sunucuda ekip halinde sivil illegal grup rolu yaparken desteğe çağırılıp mutelenip ailevi değerlere küfür edip banlamışlardı

Türkiye standartlarında hard rp sunucular ne yazık ki böyle işliyor

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!