Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Logonuzu Ekrana Yansıtma Scripti by Myro

ahmetkaraca011

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
Arkadaşlar merhaba bugün sizlere "HTML" "CSS" "js" ile işlevi yüksek kolay bir script paylaşacağım.

Kendi yapımım olup "
150 x 115" boyutlarında logo veya herhangi bir fotoğrafı ekrana printleyen bir script paylaşıyorum. ornk.jpg

Sol altta gördüğünüz gibi gösterecektir "px" print yerleriyle oynayarak yerini değiştirebilirsiniz "PNG" kullanmanızı tavsiye ederim.

MYRO

Dahası için iletişime geçiniz .

############################İNDİRME LİNKİ############################

####################################################################

DF
Son düzenleme:
dostum cidden bunu neden yapıyorsunuz ? kendi yapımım yazmışsın fakat nedense kodların faxes'in scriptiyle birebir aynı ? amacınız ne anlamıyorum cidden

lütfen bir yetkili ilgilenebilir mi

DF
Bu script linkteki script ile bir farkını göremiyorum acaba ne değişiklik yapıldı ? Amacım baltalamak değil lakin aynısı gibi galiba. Gene de ellerine sağlık diyelim ne diyelim :D

DF
Dostum gösterim yapılırken zaten aynı şeyler yazılabilir ? başka ne katabilirim ki?
dostum dalga mı geçiyorsun ? senden bir şey katmanı isteyen yok ? client.lua nın başında

-- Made by FAXES, Based off HRC
bu kodu silince scripti kendin yapmış olmuyorsun. bunu anlamayacak kadar aciz değilsindir.

DF
dostum dalga mı geçiyorsun ? senden bir şey katmanı isteyen yok ? client.lua nın başında

-- Made by FAXES, Based off HRC
bu kodu silince scripti kendin yapmış olmuyorsun. bunu anlamayacak kadar aciz değilsindir.
böyle cevaplar vericek kadar şizorfrensin sanırım dostum kafandan ne uyduruyosun. Farkı ne diyosun bende sana daha ne katabilirimki zaten öyle yazılıyor ?

DF
Bu script linkteki script ile bir farkını göremiyorum acaba ne değişiklik yapıldı ? Amacım baltalamak değil lakin aynısı gibi galiba. Gene de ellerine sağlık diyelim ne diyelim :D

Dostum benzerlik taşıyabilir çünkü print öyle yapılır başka nasıl yapabilirimki ? Html css js kullanıcam başka ne yapıcam ?

DF
böyle cevaplar vericek kadar şizorfrensin sanırım dostum kafandan ne uyduruyosun. Farkı ne diyosun bende sana daha ne katabilirimki zaten öyle yazılıyor ?
dostum şimdi bu scripti sen mi kodladın baştan aşağı ? kendi yapımım yazmışsın hani ? client.lua dan gösterimi yaptın diyelim. index.html style.css kodlarına kadar tüm kodların faxes'in scriptiyle aynı. ayrıca tüm dosyalara en üstteki made by faxes yazısını silip kendi ismini yazmışsın. kimin şizofren olduğu belli. çok iyi bir yazılımcısın . tebrik ederim.

DF
Dostum benzerlik taşıyabilir çünkü print öyle yapılır başka nasıl yapabilirimki ? Html css js kullanıcam başka ne yapıcam ?
benzerlik taşıyabilir evet arkadaşlar tüm kodlar aynı sadece made by faxes yerine myro yazıyor ERWUJQWIORQUEWIORQEWIORWEQUIROEW

DF
dostum şimdi bu scripti sen mi kodladın baştan aşağı ? kendi yapımım yazmışsın hani ? client.lua dan gösterimi yaptın diyelim. index.html style.css kodlarına kadar tüm kodların faxes'in scriptiyle aynı. ayrıca tüm dosyalara en üstteki made by faxes yazısını silip kendi ismini yazmışsın. kimin şizofren olduğu belli. çok iyi bir yazılımcısın . tebrik ederim.
Dostum bak anlatamıyorum sanırım , nasıl söyliyim sana şimdi senin yaptığını birşeye benzeteyim bir sınavdasın 1. sorunun cevabı B , yanında zeki biri oturuyor , sen kendin B yapıyosun oda B yapıyo sonra çocuk sen kopya çektin diyor . Bak B yapmışsın cevabı diyor. Ama zaten cevap B dir doğru olanı işaretlemişsindir. Senin yaptığın bu

DF
Anladım kardeşim bu yolda devam. Ama keşke içeriğe bir şeyler katsaydın daha inandırıcı olaabilirdi. Emek olabilirdi diye düşünüyorum iyi forumlar :D

DF
Dostum bak anlatamıyorum sanırım , nasıl söyliyim sana şimdi senin yaptığını birşeye benzeteyim bir sınavdasın 1. sorunun cevabı B , yanında zeki biri oturuyor , sen kendin B yapıyosun oda B yapıyo sonra çocuk sen kopya çektin diyor . Bak B yapmışsın cevabı diyor. Ama zaten cevap B dir doğru olanı işaretlemişsindir. Senin yaptığın bu
RQWEORIUJOQWEPRUEWQOPRWEQOPRUQWEOR @KAFKAS

DF
Dosyayı indirmedim. Değişkenler farklı ise kendisi yapmış olabilir. Değişkenler ile aynıysa bişi diyemem :)

DF
Ellerine sağlık reis.Güzel paylaşım.Ben de yk-hav bu arada :D bi de virustotal ekler misin

DF
Arkadaşlar merhaba bugün sizlere "HTML" "CSS" "js" ile işlevi yüksek kolay bir script paylaşacağım.

Kendi yapımım olup "
150 x 115" boyutlarında logo veya herhangi bir fotoğrafı ekrana printleyen bir script paylaşıyorum.Ekli dosyayı görüntüle 2485

Sol altta gördüğünüz gibi gösterecektir "px" print yerleriyle oynayarak yerini değiştirebilirsiniz "PNG" kullanmanızı tavsiye ederim.

MYRO

İnsan azıcık değiştirir ya bari üstteki satır boşluğunu silseydin yani ne bileyim yerleri değiştirseydin yada çektirdiği png nin ismini değiştirseydin yada boyutu değiştirseydin birtek yazıyı silip dev olmak büyük ayrıcalıktır krşm

DF

Kendi yapımım olup "
150 x 115" boyutlarında logo veya herhangi bir fotoğrafı ekrana printleyen bir script paylaşıyorum.Ekli dosyayı görüntüle 2485

MYRO

Şu meslek barını nasıl yaptın öyle scripti varsa atatmısın

DF
Bu şıklı bir sınav değil, sınav kağıdında hayatını anlat yazıyor ve sen arkadaşının kağıdına bakıp yalnızca isimleri değiştirmişsin.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!