Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

LOGO / BANNER TASARIM İŞLERİNİZ YAPILIR

• Konbuyu başlatan Kero
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 3
  • Görüntüleme 561

Kero

Üye
FT Kullanıcı
Herkese merhaba,

Oldukça uzun bir süredir grafik tasarım işleriyle ilgileniyorum ve bununla alakalı bir bölümden mezunum. Tasarımlarımı tamamen sizinle birlikte adım adım ilerleyerek yapmayı tercih ediyorum. Beğenmediğiniz her noktayı sizin isteğiniz doğrultusunda düzenliyorum. Logo tasarımları, banner tasarımları, loading screen tasarımları, Twitch veya youtube gibi platformlar için tasarımları sizin için yapabilirim. Buraya örnek tasarımlar eklemiyorum çünkü sizin kendi logonuzun tamamen size özgün olmasından taraftarım, başkasında gördüğümüz herhangi bir şeyi beğenip kafamızda onu sınır çizgisi olarak koymak istemeyiz değil mi? :)

İletişim için Skype ve Gmail kullanıyorum onları da aşağıya tutturuyorum.

Gmail : [email protected]

Kişiye sunucu için logo ve bir kaç loading screen düzenlemesi yaptırıldı, gayet güzel teşekkürler.

Dostum Sen Yinede Bir Kaç Tane Örnek Koysan Güzel Olur. :D
Evet biliyorum fakat yeteneğim konusunda ısrarcıyım ve kimseyi cidden kısıtlamak istemiyorum bu işte yoksa tüm logolar birbirine benzer olmaya başlıyor bu seferde yaptığım iş benim içime sinmediği için tatmin olamıyorum. Nitekim şansıma referansımda buradaymış zaten. :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!