Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım Loading ekranında downloading content kısmında kalmak.

Pathine

Üye
FT Kullanıcı
Hangi sunucuya girersem gireyim load ekranında downloading content kısmında kalıyorum. Bir sürü sunucu desteğine gittim, İnternette baya aradım ama ya çılan konular çözülmediği halde kitlenmiş ya da başlık hala çözümlenmemiş.
Yaptıklarım:

Fivem i silip yükledim.
Cache dosyalarını silip yükledim.
Firewall ayarlarını ayarladım.
DNS leri ayarlamaya çalıştım.
Modeme reset attım.

Bazıları cache dosyasının yerine başka dosyalar koymamı söyledi ama yani güvenemedim. Direkt sorayım ,bunun bir çözümü var mı?

(başlığı düzeltmiştim ama nedense bi değişik gözüküyor kusura bakmayın).

Hangi sunucuya girersem gireyim load ekranında downloading content kısmında kalıyorum. Bir sürü sunucu desteğine gittim, İnternette baya aradım ama ya çılan konular çözülmediği halde kitlenmiş ya da başlık hala çözümlenmemiş.
Yaptıklarım:

Fivem i silip yükledim.
Cache dosyalarını silip yükledim.
Firewall ayarlarını ayarladım.
DNS leri ayarlamaya çalıştım.
Modeme reset attım.

Bazıları cache dosyasının yerine başka dosyalar koymamı söyledi ama yani güvenemedim. Direkt sorayım ,bunun bir çözümü var mı?

(başlığı düzeltmiştim ama nedense bi değişik gözüküyor kusura bakmayın).

cache genel olarak silinmesi gereken bir dosya artık gibi düşünebiliriz. onun yerine başka dosyalar kurmak güvenli ve mantıklı değildir.

cache genel olarak silinmesi gereken bir dosya artık gibi düşünebiliriz. onun yerine başka dosyalar kurmak güvenli ve mantıklı değildir.
Dediğim gibi çözüm arıyorum ama yok arkadaş...

Dostum çözümün cache dosyasını silmek değildir.Çözüm cache dosyasını değişmektir.https://drive.google.com/file/d/130CDTzmBl9Drx7pa7HHbNeoc9XUpqNHI/view cache dosyasını bunla değiştirirsen bütün sorun kalkar.https://www.virustotal.com/gui/url/02bbe55ae5c334a838787211b33f8355b166338576f3f5d840f3ebfcc2030b0c/detection

Sorununuz çözüme ulaştı mı?

Dostum Kesin çözüm modeme res atmakmış iyi forumlar...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!