Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım Lisans Sistemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
<3 Cansın

Dediğim gibi sistem şu anda hazır tek eksiği front-end bir panel onu da bu güne veya yarına tamamlayacağım. Muhtemelen deneme için 1 hafta ücretsiz yapabilirim
olum frontend eksiğin varsa bana yazman gerekirdi ilk iş hakkaten yaz sen la bana :d

Front endi sanırım tekrardan yapacağız ( mehmetefeerkan mehmetefeerkan sağolsun)

+ Olarak;
Overwrite koruması güçlendirildi. (konuyu da güncelledim)

+up bitmesine az kaldı

+ FXManifest protection
Zararlı lua dosyasını bulursa kendini crashliyor

Ekstra olarak;
Eğer scriptinizin lisanslanması gerekiyorsa imzadan PAC'ın discorduna gelip benle iletişime geçerseniz scriptinizi atıp lisans sisteminden faydalanabilirsiniz

++

EEEEEEEEE BENİMKİ BU

HATTA 1:1+1 yapmışsın base64 shuffle falan load = print protection falan da sorun çıkartır söyliyim

if load = print then return end ile çözülmez bu iş

lua üzerinde debug() diye bi fonksiyon var biraz araştır derim güzel olmuş başarılar hosts koruması falan güzel akıl etmişsin

HATTA 1:1+1 yapmışsın base64 shuffle falan load = print protection falan da sorun çıkartır söyliyim

lua üzerinde debug() diye bi fonksiyon var biraz araştır derim güzel olmuş başarılar hosts koruması falan güzel akıl etmişsin
PAC'ın leaklenen eski versiyonunda bile debug librarysi kullandım ki nereden load = print yaptığımı çıkardın? Ayriyetten yorumun için teşekkürler <3

eger bu lisans seninkiyse simdiden buna olumsuz bakmaya basladim

load print niye sorun cikartsin overwrite i yakalayabilir kolayca

load print niye sorun cikartsin overwrite i yakalayabilir kolayca
Lua üzerinde bir değişkeni dubug ettirmenin binlerce yolu var. Hiçbir lisans sitemine güvenli bakmıyorum yakında load sistemini bende kaldırmak istiyorum veya bu yola bir çözüm arıyorum. Veya load fonksiyonunu hashleyip loadladıktan sonra hash kontrolüde yaptırabilir bilmiyorum deniycem

Lua üzerinde bir değişkeni dubug ettirmenin binlerce yolu var. Hiçbir lisans sitemine güvenli bakmıyorum yakında load sistemini bende kaldırmak istiyorum veya bu yola bir çözüm arıyorum. Veya load fonksiyonunu hashleyip loadladıktan sonra hash kontrolüde yaptırabilir bilmiyorum deniycem
cocuk lisans sistemi cok guvenli soyle boyle yazmamis ki sacma sapan yorum yapmissin konuya. o kadar sacma ki yazdigin yorumlarin tumu. %100 guvenli degil diye bir urunu kullanmamayı savunuyorsun resmen. hash e falan girmene gerek debug ile yaparsın fivemdekilerin %90 ı kıramaz zaten

selam hala konuyu birakmadim beyler 💀
güncelleme atalim biraz;

+ One-Time Code Execution -> Serverdan çıkan kod base64 ile encryptlendiği için normalde güvenli diye düşünüyordum fakat sonra farklı debuggerlardan (örn burpsuite) gelen cevabın manipüle edilebileceği aklıma geldi ve tek seferlik onaylama tokeni ile serverdan gelen kodun tek seferlik execute edilmesini yaptım böylece kod başarılı bir şekilde alsa bile sadece bir defa execute edilebilecek
+ Debug harici başka korumalar eklendi (nerdeyse tüm fonksiyonlar korunuyor)
+ Kodda tamamiyle optimizasyon yapıldı (kod execute edildikten sonra hiçbir koruma fonksyonu çalışmadığı için resmon scriptin vanilla hali ile aynı kalıyor)

webhooku güzelleştirmeyi düşünüyorum şu an çok sade ayriyetten kırmaya çalışanlar için ekstra bir ban sistemi de yapacağım (luauth gibi)

hala bir front-end yok çünkü ephesusa bayadır ulaşamıyom bir api şeklinde bedava şekilde paylaşmayı düşünüyorum (bug testi için)

şu anki hali ile scriptini lisanslamak istiyorsan -> n0thing#4878
kırmayı denemek için -> n0thing#4878

selam hala konuyu birakmadim beyler 💀
güncelleme atalim biraz;

+ One-Time Code Execution -> Serverdan çıkan kod base64 ile encryptlendiği için normalde güvenli diye düşünüyordum fakat sonra farklı debuggerlardan (örn burpsuite) gelen cevabın manipüle edilebileceği aklıma geldi ve tek seferlik onaylama tokeni ile serverdan gelen kodun tek seferlik execute edilmesini yaptım böylece kod başarılı bir şekilde alsa bile sadece bir defa execute edilebilecek
+ Debug harici başka korumalar eklendi (nerdeyse tüm fonksiyonlar korunuyor)
+ Kodda tamamiyle optimizasyon yapıldı (kod execute edildikten sonra hiçbir koruma fonksyonu çalışmadığı için resmon scriptin vanilla hali ile aynı kalıyor)

webhooku güzelleştirmeyi düşünüyorum şu an çok sade ayriyetten kırmaya çalışanlar için ekstra bir ban sistemi de yapacağım (luauth gibi)

hala bir front-end yok çünkü ephesusa bayadır ulaşamıyom bir api şeklinde bedava şekilde paylaşmayı düşünüyorum (bug testi için)

şu anki hali ile scriptini lisanslamak istiyorsan -> n0thing#4878
kırmayı denemek için -> n0thing#4878
Burp Suite süper

aga obfuscator yok :mad:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!