Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Cevaplandı Lisans sistemi

EmirhanKertl

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Earle#9953
Arkadaşlar herkese merhaba. Yaptığım paket için lisans sistemi kurmak istiyorum, kopyalanırsa veya bir yer de paylaşılırsa kullanılamasın diye. Lisans sistemi hakkında çok bir bilgim yok bana bu konuda yardım edecek kişiler var mıdır, varsa da konu altına mesaj yazmalarını bekliyorum. Kendi lisans sistemimi oluşturabilir miyim, böyle bir şey mümkün mü ? Kendime ait c-panelim var bir panel üzerinden lisans sistemimi yönetebilir miyim, eğer böyle bir şey mümkünse lisanslama sınırım var mıdır ? Paketlere lisans tam olarak nasıl yapılıyor, kopyalanması vb. şeyler nasıl engelleniyor ? Kendi lisans sistemimi oluşturabileceksem bu konuda bilgisi olan kişiler bu konu altına mesaj yazabilir mi ? Teşekkür ederim.

Arkadaşlar herkese merhaba. Yaptığım paket için lisans sistemi kurmak istiyorum, kopyalanırsa veya bir yer de paylaşılırsa kullanılamasın diye. Lisans sistemi hakkında çok bir bilgim yok bana bu konuda yardım edecek kişiler var mıdır, varsa da konu altına mesaj yazmalarını bekliyorum. Kendi lisans sistemimi oluşturabilir miyim, böyle bir şey mümkün mü ? Kendime ait c-panelim var bir panel üzerinden lisans sistemimi yönetebilir miyim, eğer böyle bir şey mümkünse lisanslama sınırım var mıdır ? Paketlere lisans tam olarak nasıl yapılıyor, kopyalanması vb. şeyler nasıl engelleniyor ? Kendi lisans sistemimi oluşturabileceksem bu konuda bilgisi olan kişiler bu konu altına mesaj yazabilir mi ? Teşekkür ederim.
Merhaba, Forumumuz'da lisanslama ile ilgili satış konularına ulaşabilir veya kırılma ihtimali daha fazla olan ücretsiz lisanslama paylaşımlarına , rehberlerine göz atabilirsiniz.

Bireysel scriptlerimi kendi sistemim ile lisanslıyorum ancak paket lisanslama o kadar güvenilir bir yöntem değil. Tüm scriptlerin tek tek obfuscate edilmesi gerekir ve buda serverside kısmını çok yorar.

Sorununuzun cevabını aldığınızda buradan belirtir misininiz ?

Bireysel scriptlerimi kendi sistemim ile lisanslıyorum ancak paket lisanslama o kadar güvenilir bir yöntem değil. Tüm scriptlerin tek tek obfuscate edilmesi gerekir ve buda serverside kısmını çok yorar.
Anladım, teşekkür ederim.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!