Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Lena Roleplay | REBORN | FPS GARANTİSİ YAZIDA DEĞİL | GERÇEK EKONOMİ | HARD RP | +16 |

XiVirtue

Üye
FT Kullanıcı
- Sunucu Hakkında -
Merhaba, öncelikle size kendimden bahsetmek istiyorum ismim erdem, yaklaşık 5 yıl mta üzerinde lua html css js kullanarak geliştiricilik yaptım.
Geliştirilcilik yaptığım alan gene roleplay oyun moduydu. Fivem sunucumuzda gerekli optimizasyon işlemlerini tamamladım.
Söz söylemeyi değil icraat yapmayı seven biriyim. Her ne kadar optimizasyon yapsamda şu aşikar ki;
Bir mod üzerinde bulunuyoruz tüm sunucular genel olarak (ESX) bu modun getirdiği dezavantajlarda var.
Bunun için geç kalmak yerine sunucuyu açıp giderek tüm scriptleri arındırmak ve yerlerini;
optimize edilmiş gerek sıfırdan yazılmış scriptlere bırakmak olacağı sonucuna vardık.
Biz Kimiz ?!
Biz birbirimizle yıllarca yüz yüze bakmış insanlarız yani daha dün tanışmadık.
Developer & CO : XiVirtue
Grafik ve Discord Bot : Hyde
Partner : Jacques
Partner : Tasride
Partner : OneWay

- Burada ne yapıyoruz neden geldiniz ki ? -
Durum aslında oldukça açık burdan hiç bir sunucuya gönderme yapmıyorum şahsi fikirlerimizden bahsedicem.
Fivem üzerinde internetten direk alarak scripti çalıştırıp tüm scriptleri aşağı doğru yazdıklarını gördüm.
Her sunucunun script listesi aşağı yukarı aynı öncelik bu birinci nedenimiz ayrıca
bunu şimdi tam cevaplayamasakta çok yakında daha net anlatıcaz.
İkinci olarak fivem sunucularındaki rol seviyesinin yerlerde olması adam komik bir şey yapınca yere bayılmalar filan
komik şeyler yani kaliteyi belli ediyor en azından bu bir tane örneği sadece.
Bu iki neden bile bu projeyi açmamıza yetti bile.

- Fiziksel(dedicated) Özellikleri-
16 GB RAM
INTEL XEON 4 Çekirdek
1600 gbps and layer4/5/7
Sunucu özellikleri gayet yeterli zaten optimizesi olan bir sunucuya bunlarda fazla.

- TeamSpeak 3 -
Fiziksel sunucu yani oyun sunucusu şuanda 64 kişiliktir (ilk fullediğimiz anda 128 olucaktır).
TeamSpeak 128 kişiliktir orjinal lisans ve üst sürümdür.
Gerçek DdoS koruması mevcuttur.

Not: Görsellerdeki tüm scriptlerin hangi tuşlarla yapıldığı discord adresimizde mevcuttur.
Örnek: Çeşitli Oturuş şekilleri istediğiniz bir sandalye veya koltuğa giderek shift+e yada shift+4, shift+5, shift+6 gibi tuşları kullanabilirsiniz.
Bu sayede istediğiniz 4 oturuş şekilinden birini yapabilirsiniz.

- Discord -

- Discord -

PD, MD, Çete ve aile alımları açık !

- Sunucu GORSELLERİ -

Son düzenleme:
Hızlı kayıt gece 4te girdim kayıt aldı herifler :D sunucuda da silah çoğaltma vesaire yapamadım yeni server yapılır falan dedim de yemedi
Çete kurmak istiyorum ama çete üyesi eksik çeteye katılmak isteyen olursa gelsin discorda s1ngle ismim bulun beni

Sonunda önüne gelen adminin kendine para basmadığı bi sunucu :d
Sunucuya gelip kayıt olmadan sistemler kanalından sunucudaki sistemleri görebiliyosunuz beğenip girebilirsiniz botla da kayıt için admin çağrılabiliyosunuz zaten geç saatlere kadar aktifler ben beğendim açıkçası adminlerin de eline sağlık

GÜNCEL+

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!