Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Leanear Hakkında Şikayetçiyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DeadTouchMe

Üye
FT Kullanıcı
Discord
MOXHA#0001
Öncelikle Selamın Aleyküm.
Geçenlerde salak saçma bir insanın yanına gittim. Paketi satın almak için leaner adlı şahıs almış olduğu pakete daha ekleme yapmayı bilmeyen birisiymiş dediler ki pakete bir ekleme yapılmıyor. Girdim vds lerine baktım pakete ekleme yapılıyor. Ama çok karmaşık beni ortaklığa davet etti gel dv ol dedi. Olmam dedim paketiniz çok karmaşık herşey birbirine girmiş. Sonra bu benim paketime yönlendi Bknz Sonra şahıs kashacters istediğini söyledi dedim ki +60tl ye kashacters eklerim çünkü basic değişmesi lazım. Şahıs kabul etti + olarak kendi paketini yani almış oldukları paketi al kullan dedi. Bende dedim yok ne kullanıcam kalsın dedim Kendisine sorabilirsiniz bunu yalanlarsada adi bir herif olduğunu kabul etmiş olur. Herneyse ben başladım işte yapmaya 2.gün vds satın aldım kendi paketimi satarken test sunucusu gösterebilmek için sonra engelledi.

Herneyse ben bundan sonra şahısın ESKİ ARKADAŞINADA ödemeyi yapmadığınız için paketi aldım dedim. Paketi paylaşmadım birşey yapmadım kullanmıyorum bile.

Neden açtın ozaman konuyu diyecekseniz bana iftira atıp hırsız muamelesi yapıp ismimi zedelemeye çalışıyor kendine faydası olmayan birisi.

Şikayetçi Olduğum Kişinin Bilgileri.
Discord : Leanear#8771

Benim Kişisel Bilgilerim
Discord : MOXHA#0707

Screenshot_1.png

Dediği laf bu. Neymiş ÇALINTI Paketi satıyormuşum sattığım paket https://www.fivemturk.com/threads/ucretli-yeni-nesil-butce-dostu-paket.11615/ Budur tekrardan söylüyorum varsa bir sıkıntısı olan gelsin söylesin burada. Ama 2 haftadır paket orda satılıyor ve 1 Allahın kulu demediki paket çalıntı diye paketi 1.3 ayda kendim bitirdim herşeyi bana ait.

Kanıtlar.
Screenshot_2.png

Screenshot_3.png

Screenshot_4.png

Ve eski arkadaşı ile konuşmam. Engellediği için şahıs kendisine yazamadım.

Screenshot_5.png

Kişinin fırat diye bir arkadaşı yazdı ! FıratAzkl bu paketi size daha uyguna verebilirim diye daha sonra gittik dc'sine 100 tl ön ödeme yaptık kurulumu yaptı kurulum sırasında hata aldı sonra bu arkadaşına sordu bu sırada server düzelti ve açtı bir girdik server'a MustafaBrave ücretsiz paylaştığı server onun kodları bile duruyor MustafaBrave özelden ilettik durumu ondan sonra ücret iade etti korktu çocuk

Arkadaşlar boş yapmayın kanıt verin kanıt aloo. Tanımıyorum bile lan adamı

Fıratla olan konuşmalar Adamı tanımıyorum yardım için geldi bana.

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Screenshot_3.png

10İQ LÜ ARKADAŞLAR YUKARDAKİ ŞEYLERİ ATMAMIŞ DİCEK

Screenshot_4.png

tmm sıkıntı bizde cahillerle uğraşmayacağım iyi günler.. hırsızlar çetesi :)

Şikayetçi olmaya devam ediyorum bunlar forumdan silinmeli...

1 tane fotoğraf atamadan insanlara dolandırıcı diyorsunuz elinizde kanıt bile yok .

Evet arkadaş yediremedi galiba gitti ? Ne oldu haksız olduğun konuda elinde bir kanıtın olmayınca söyleyecek yalanınmı kalmadı

Kişinin forumdan yasaklanmasını talep ediyorum.

Yok o adamın banlanmasını talep ediyorum. Bu insan herkese laf atacak kendine hayrı olmayan birisi.

A AEK1834 Bilgilendirme için kalpten teşekkür ederim.

Bu şahısların daha banlanmaması için bir neden göremiyorum yetkilerden rica ediyorum barındırmayın bu adamları burda.

Öncellikle konuyla alakası olmayıp yorum atanların yorumları silinip, yaptırım uygulandı. Eğer siz başka platformlar aracılığı ile böyle bir şeye kalkışıyorsanız bu tamamen sizin sorumluluğunuzdadır ve buna "Fivemtürk" yetkililere maalesef ki bir şey yapamaz. İlk önce karşı tarafa karşı üslubunuzu değiştirmenizi istiyorum çünkü bu şekilde konuşmanız hiç doğru değil. Şikayetçi olduğunuz kişinin açmış olduğu konulara baktığımda herhangi bir şekilde paket, developer ile ilgili bir şey yapmıyor ve bu durumda biz hiç bir şey yapamayız, siz başka platformlar aracılığı yapıyorsanız. Konu şikayetçiyim kategori kuralları içinde olmadığı için kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!