Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

⭐ ᴍᴏʀᴘ ⭐ | Launcher + Tokovoip | Orta Derece Ekonomi |Yüksek Kazanç | Yeni Scpritler | Özel MLO

• Konbuyu başlatan siesgo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 17
  • Görüntüleme 1K

siesgo

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
Discord
! siesqo#0001
11321
MORP HOŞGELDİNİZ

ÖZGEÇMİŞ
  • AKDENIZ ROLEPLAY
  • MILES ROLEPLAY
SUNUCU ÖZELLİKLERİ

• Yüksek Kazançlı İllegal ve Legal Meslekler

Özel MLO eklentileri

Güncel ve Özel Scpritler

FPS optimization

Yüksek FPS için Özel Programlar

7/24 Yetkili destek ekibi
Farklı ve Etkileyici 100den fazla araç

11322

11323

11324

11326
11330 11331

OYUN İÇİ TANITIM VIDEO

OYUN İÇİ GÖRSELLER

11333

11334

11335

11336

11337

11338

Son düzenleme:
Sunucu gayet iyi Fps optimizasyonu özellikle yönetim ekibi ilgili 7/24 destek görebiliceğiniz gerçek rol kalitesinin tadını çıkartabileceğiniz tek sunucu.

Sunucu süper 7/24 ilgili yetkili ekip müthiş fps değerleri ve ekonomisi ile herkese tavsiye ederim.

Her şeyiyle çok güzel bir sunucu sosyal RP için bir sürü etkinlik alanı var , FPS bu kadar kaliteli scriptlere göre çok yüksek , oyuncular rol paslıyor , win game yapan oyuncu neredeyse hiç yok , destek ekibi oyuncularla çok ilgili , oyuncuların istekleri hemen gerçekleşiyor . FiveM oyuncularının rahatlıkla tercih edebileceği bir server.

Güzel Bir Sunucu Tavsiye Ederim.

Sunucunun FPS optimizasyonu çok iyi bilgisayarınız kötü olsa bile founder uğraşıp çözümünü bulmuş ve odada paylaşmış grafik ayarı diye dört dörtlük bir sunucu yönetim ekibinin eline sağlık bize bu kadar güzel bir oyun ortamı sağladıkları için ?

Gördüğüm en yüksek fps ve o kadar oyunu alta atmama ramen drop yemiyorum. rol kalitesi oldukça iyi yetkili ekip başarılı. beğendim.

Herkese tavsiye ediyorum pişman olmayacağınız bir sunucu.

Buradaki yazılara itimat ederek girdim ve gerçekten yetkili ekip çok ilgili fps oranı süper herkese tavsiye ederim .

Çok İyi Roller Dönüyor ve Güzel Yetkili Ekibi Var

Güncel bir şekilde Alımlarımız devam etmektedir.

başarılar.

Güncel bir şekilde büyümeye siz değerli oyuncularla devam ediyoruz.

Tavsiye etmiyorum polis adam doktor gibi milleti kaldırıyor ordan oraya ışınlanıyor yakaladığı adama karakolda bomba atıyor komik gülmek istiyorsanız girin ama

sunucumuz yeniliklerle devam etmektedir.

Tavsiye etmiyorum polis adam doktor gibi milleti kaldırıyor ordan oraya ışınlanıyor yakaladığı adama karakolda bomba atıyor komik gülmek istiyorsanız girin ama
Böyle bir durum söz konusu olduğunu düşünmüyorum :) 2 tane mesajı olan birisi için fazla kötüleyici olmuş belirgin olmuş amacınız. yine de teşekkürler.

Güncel bir şekilde büyümeye siz değerli oyuncularla devam ediyoruz.

Yüksek fps, ilgili yönetim ekibi, kaliteli rol ??

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!