Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Kullanıcı Şikayeti

• Konbuyu başlatan xdlips
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 95
  • Görüntüleme 6K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xdlips

Üye
FT Kullanıcı
Fivemtürk platformunda ismi " " olmak üzere geçen kişi hakkında şikayetçiyim. Şikayet açıklamamı ve ekran görüntüsünü
aşağıda görebilirsiniz.

Şikayet Açıklaması: Kişi bugün saat 20:30 sularında kendi çapımda kurduğum bir discord sunucusunda daha önceden çözülen bir konu hakkında
tarışma başlattı. Tartışma kişilerin ile aralarında geçen bir sorundan dolayı ortaya çıktı. Konu ile ilgili bir alakam bulunmamasına rağmen
2 kişi kişisel sunucuma gelip, hem kurallara aykırı davranışlar, hemde sunucunun ismini veya üye kitlesini zedeleyecek davranışlarda bulundular.
Tartışma içerisinde dinen hakaret içerikli cümleler kuruldu, ve daha sonrasında kurucusu veya yetkilisi olduğum sunuculara gelerek tacizlerine devam ettiler.
Kişi daha öncesinde ( sorunlar doğmadan önce) 'un kişiye özel olarak gönderdiği ücretli bir moteli, fakat sonrasında ücretsiz olarak paylaşılan
bir motel hakkında tehditler savurdu ("yarın ücretsiz şekilde fivem türkte bulursunuz") şeklinde tutumlarda bulundu. Daha detaylı anlatabileceğim bir konu
fakat zaten bu anlattıklarımla kişilerin bir ceza alabileceğini düşünüyorum. Aşağıdada ekran görüntülerini bulabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri:

NOT:
En aşağıda bulunan mesaj kişi tarafından sonradan silinmiştir.
unknown.png
resm2.jpg resim2.jpg

resm3.png

ÇOK İYİ

37627

BU ARADA BEN ORDA ALLAHA KÜFÜR ETMEDİM VE ARKADAŞIMIZ ÇOK ZEKİ İNCELEDEN DEĞİŞTİRMİŞ DEVAM ET BROM
37628

aynen kardeşim işimiz gücümüz yok incele yapıcaz proxy ne demek diye sormuşsun daha
-Dedektif Farkı

// Küfürlü İçerik.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Komedi Tufanısın kardeşim helal :ASDasfsç.af

// Küfürlü İçerik.

37629

ÜFF BENİ İFŞALADILAR

OHA BU KADARDA SALLAMASSIN MALIN EVLADI SENİ PAKETİNİZ PAYLAŞINCA KUDURDUNUZ
kardeşim o paket benim sallayarak yaptığım bir paket eğer ben o paketin paylaşılmasını istemeseydim lisanslardım lisans sistemi satıyorum devam edebilirsin

kardeşim o paket benim sallayarak yaptığım bir paket eğer ben o paketin paylaşılmasını istemeseydim lisanslardım lisans sistemi satıyorum devam edebilirsin
TMM RASTGELE VE BU KADAR UĞRAŞTI BİZE GELİP NE EKLESEM BUNU EKLİYİM BUNU EKLİYİM BU ARADA LİGHT ROLEPLAY DİYE Bİ TANE SUNUCUYA PAKET SATTILAR. SONRA BU LİGHT ROLEPLAYİN ESKİ PAKETİNİN KURUCUSANA GİDİP SÖVDÜ UĞRAŞMADIĞIN PAKETLE UĞRAŞAN BEN

TMM RASTGELE VE BU KADAR UĞRAŞTI BİZE GELİP NE EKLESEM BUNU EKLİYİM BUNU EKLİYİM BU ARADA LİGHT ROLEPLAY DİYE Bİ TANE SUNUCUYA PAKET SATTILAR. SONRA BU LİGHT ROLEPLAYİN ESKİ PAKETİNİN KURUCUSANA GİDİP SÖVDÜ UĞRAŞMADIĞIN PAKETLE UĞRAŞAN BEN
kardeşim o sunucuya acil paket lazımdı bunu attım güncel halini de Mert Bey'e atıcam sorabilirsin iyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!