Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Arıyorum Kısa Bir Vaktiniz Varmı ?

Kenlaus

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar
Öncelikle belirtmem gerek ki ciddi bir başarı hedefi sunan isimiyle,yönetim kadrosuyla bu işi gönülden yapmak isteyen ve ekip oluşturmaya çalışan teccübeli ve yenilikçi bir grup veya oluşum kurmak yegane hedefim.Bu hedefimde birçok sıkıntı yaşadım biliyorsunuz forumda belki birkaç konumu daha incelemiş olabilirsiniz zamanla anlıyorsunuz ki insanlar sizin gibi düşünmeyip ticari şeytanlıklarını saklayıp sizlerin verdiği emeği gasp edebiliyor 15-20 kişiyle bu zazmana kadar görüştüm bunu gerçekten isteyen insanlardı fakat bunların arasında sürekli ayıklamayla ana bir kadro çıkarmaya çalışmaktayım genelde kadromuz olgun ve iş sahibi olmuş insanlardan oluşmakta bunuda böyle sürdürmek hedefim birçok kişi öle hazır aldığımız paketleri onlara bilerek göstermemiz sonucu menfaatince çaldı ve gitti fakat bilmiyorlardı ki bir mülakat içersindeydiler sizlere tekrardan bir konu açıyorum bizim amacımız bir topluluk bir aile kurma amacıdır TİCARETHANE değildir bu topluluk sadece belli organizasyonlarda değil tüm oyun organizasyonlarında yer almak için kurmaktayım çoğumuz izmirli bir grubuz gerek bira içmeye gerek oyun oynayan bir grup BİR KAÇ DEVELOPERİM,YÖNETİCİM,GRAFİKCİYİM gibi birçok kişi piyasada dolanmakta. BAŞARIYI YAKALAMAK VE BAŞARIYI İSTİYORSAN BİZE ULAŞABİLİRSİN.

Kendimden bahsetmek gerekirse rol dünyasın da çok fazla zamanını tüketmiş yenilikçi bir kişiliğim ayriyeten oyun ortamında birçok kendi projemde bulunmaktadır bir haftaya yakındır oyuncular ,yönetim ve kadın oyunculara sorular yöneltmekte her kişiliğin her beynin fikirlerini ve önerilerini diğer serverlar da oluşan problemleri dinlemekteyim sesli ve yazılı olarak ,bunu anket gibi düşünebilirsiniz Arşivini tutmaktayım. bunun yanında insanları gruba dahil etmekte ve test etmekteyim kendini akıllı sanan arkadaşlar lütfen tekrarlıyorum biz dürüst insanlarız dürüstlüğünden taviz vericekler ,şeytanlık düşünenler ve zenginlik hayalleriyle tutuşanlar bizden uzak dursun. Kendim proje olarak küçük değil oyun camiasına büyük projeler katmış bir insanım nasıl büyük projeler izmirde 2 adet oyun mağazası kuruluşu gibi gerçekleştirdiğim büyük projelerim var bunun yanında birçok teknosa e-spor ,rampage gibi firmalarında reklam yüzüyüm ayriyeten birçok farklı oyunda yöneticilik yapmış biriyim grafik tasarım olsun, sosyal medya ve reklam gibi kavramları ve şirket yayılması ve ekip çalışmasına sadık ve teccübeli biriyim.tercihim yüksek yaş ortalamalı bir sunucu eğer ben bu projede yer almak istiyorum diyorsan . ciddi bir iş çıkarmakta iddalıysanız. Kendim şu anda e-ticaret mousepad üretmekteyim ve geçmişe yönelik isim vermiyorum büyük firmalarla ticaretim gerçekleşmiştir.Belki sunucuya çekiliş ilede destek verme şansım vardır. Tekrardan keyifli oyunlar sağlıcakla kalın.
Sunucu Adı :

Yaş Sınırlaması :19 en düşük
İstediğiniz Günlük Online Süre : Önemli Görmüyoruz
Aradığınız Özellikler : -
İletişim Adresi (Discord, Skype vb.) :[email protected] Discord Kenlaus #6123

HADİ BAŞLAYALIM...

DF
Son düzenleme:
Güncel Ekibimiz Genişliyor Dürüst insanlar muhakkak bulunuyor .

DF
Kendileri ile görüşme sağladım bu ve bunun gibi tonlarca örneği olduğunu açıklamaya çalıştım kendileri yaşlarının tahminimce 25 ve üstü olmasına rağmen hayla çocuksu davranışlara sahipler dinleme anlama kabiliyetleri olgunlaşmamış konuşmadan forumdaki örnekleri gösterirken dayanamayıp çıkan kişiler ve sonrasında yazdıklarıyla ne gibi düşünme kapasitesi olduğunu anlayacaksınız çıktıktan sonra bende forumda ironi yapılarak devegibiloper devegibiloper adlı kullanıcının açtığı konuyu açtım bu şekilde açarak hiçbir şekilde ücret verilmeyeceğini yazarsanız daha iyi olur diye....Kendilerinin istediği şeyi kısaca buraya özet geçeceğim.

Istedikleri

1.) İstedikleri scriptleri 0 dan yazacaksınız
2.) İstedikleri scriptleri 0 dan yazdıktan sonra sizlere verdikleri test makinesi ile deneyeceksiniz.
3.) İstekdikleri scripti 0 dan yazdıktan sonra arkadaşlar test makinesinden kendilerine çekecek ve paketlerine koyacaklar.
4.) İstedikleri scriptleri 0 dan yazdıktan sonra hiçbir şekilde emeğinizin karşılığını almayacak,vakit kaybınız olacak.
5.) İstedikleri scriptleri 0 dan yazdıktan sonra kendinizden komple sileceksiniz.

Sayelerinde artık bende bir hackerim
2757incig6309328.png

-rep

DF
Kendileri ile görüşme sağladım bu ve bunun gibi tonlarca örneği olduğunu açıklamaya çalıştım kendileri yaşlarının tahminimce 25 ve üstü olmasına rağmen hayla çocuksu davranışlara sahipler dinleme anlama kabiliyetleri olgunlaşmamış konuşmadan forumdaki örnekleri gösterirken dayanamayıp çıkan kişiler ve sonrasında yazdıklarıyla ne gibi düşünme kapasitesi olduğunu anlayacaksınız çıktıktan sonra bende forumda ironi yapılarak devegibiloper devegibiloper adlı kullanıcının açtığı konuyu açtım bu şekilde açarak hiçbir şekilde ücret verilmeyeceğini yazarsanız daha iyi olur diye....Kendilerinin istediği şeyi kısaca buraya özet geçeceğim.

Istedikleri

2.) İstedikleri scriptleri 0 dan yazdıktan sonra sizlere verdikleri test makinesi ile deneyeceksiniz.
3.) İstekdikleri scripti 0 dan yazdıktan sonra arkadaşlar test makinesinden kendilerine çekecek ve paketlerine koyacaklar.
4.) İstedikleri scriptleri 0 dan yazdıktan sonra hiçbir şekilde emeğinizin karşılığını almayacak,vakit kaybınız olacak.
5.) İstedikleri scriptleri 0 dan yazdıktan sonra kendinizden komple sileceksiniz.

2757incig6309328.png

-rep

Saygıdeğer Arkadaşlarım ve okuyanlar bizim hiçbirşekilde istediklerimiz kısmında yer alan gibi taleplerimiz yoktur zaten bu işi fazlasıyla anlayan yazılımcı arkadaşlarımız vardır . Sanal ortamda hiçkimsenin birbirini tanımadığını baz alarak arkadaşında fazla labali belkide fazla samimi davranışları olmuştur açık bir şekilde belirttik fakat arkadaş sanırım kabul edilmemesi nedeniyle bize karşı olumsuz bir tavır sergileyecek ki labali tavrını sesli sohbetten sonrada yazılıya taşımayı seçmiştir. Çocukluğuna veriyoruz hiçbir şekilde bizimle polemiğe girmesini istemiyoruz tekrar belirtiyorumki orda yazılı isteklerle bizi bağdaştırmasın .bizim böyle istekleklerimiz ve taleplerimiz yoktur her insana açığız her insandan kastım aklını kullanabilenlerdir iyi oyunlar keyifli sohbetler diliyorum arkadaşada allahtan akıl diliyorum.

DF
Kişilerle görüşme sağladım,

Yorumum şu şekilde Kenlaus Kenlaus ve arkadaşları 25+ kendi hayatlarında birşeyler başarmış insanlar ve fiveM sunucusunu oyun oynayalım para kazanalım şeklinde değilde daha çok bir proje şeklinde yürütmek istiyorlar.
Kendi fikrim malasef ki bu fiveM platformu için çok zor kafa yapısı güzel ama uygulanış absürt ve kötü ama kişiler gayet iyi insanlar, saygılı bir biçimde fikirlerini belirtmeyi ve münazara etmeyi biliyorlar ve inşallah istedikleri projeyi gerçekleştirirler.

Herkese iyi forumlar :)

DF

Istedikleri

2757incig6309328.png

-rep

İsteklerimiz vb. konularla ilgili konuşma yapmadık. Tanımadığın insanlarla konuşmaya gidip "Bel Altı ve Labali " konuşmamalısın. 4 veya 5 dakika sürmüş bir konuşmadır. Uyarımıza rağmen konuşma tarzına devam ettiğin için konuşmadan çıktık. Karın ağrısı çekip, insanlara pislik atmayalım lütfen. Hali hazırda yazılım ile uğraşacak biri aranıyor denmedi.Aktif bir ekibimiz mevcut.Ekibi desteklemek isteyen, aile gibi ortamımza katılacak güzel insanlarla beraber çalışma şansı arıyoruz. Lütfen iki üç iş yapıp kendinizi üst bireyler olarak görmeyi kesin.
Hali hazırda ücret karşılığında bizimle beraber olan dostlarımız da mevcut. Konuşmaya gelip " Ne kadar veriyosunuz " tarzında sorup bizim öyle düşüncemiz yok cevabından sonra " Hem ayranım dökülmesin..." cevabını verince konuşmayı terk ettik. Tekrar dan üstüne basıyorum. İş prensipsizliğini yaşının küçüklüğüne veriyorum. Başarılar dilerim.
@Naxbit9501 Değerli düşüncelerin için teşekkür ederim.

DF
İsteklerimiz vb. konularla ilgili konuşma yapmadık. Tanımadığın insanlarla konuşmaya gidip "Bel Altı ve Labali " konuşmamalısın. 4 veya 5 dakika sürmüş bir konuşmadır. Uyarımıza rağmen konuşma tarzına devam ettiğin için konuşmadan çıktık. Karın ağrısı çekip, insanlara pislik atmayalım lütfen. Hali hazırda yazılım ile uğraşacak biri aranıyor denmedi.Aktif bir ekibimiz mevcut.Ekibi desteklemek isteyen, aile gibi ortamımza katılacak güzel insanlarla beraber çalışma şansı arıyoruz. Lütfen iki üç iş yapıp kendinizi üst bireyler olarak görmeyi kesin.
Hali hazırda ücret karşılığında bizimle beraber olan dostlarımız da mevcut. Konuşmaya gelip " Ne kadar veriyosunuz " tarzında sorup bizim öyle düşüncemiz yok cevabından sonra " Hem ayranım dökülmesin..." cevabını verince konuşmayı terk ettik. Tekrar dan üstüne basıyorum. İş prensipsizliğini yaşının küçüklüğüne veriyorum. Başarılar dilerim.
@Naxbit9501 Değerli düşüncelerin için teşekkür ederim.
Bir script'i 0'dan kodlatmak isteyip akabinde kodlayan kişinin bilgisayarında dahi kalmamasını söylemek... Bilmiyorum bana bencilce bir hareket olarak geldi.

DF
Sizinle konuşmaya başlamadan önce söylediğim gibi katılmak için değil yardımcı olmak adına fikir vermekti niyetim ve bunu kabul edip isteklerinizi anlatmaya başladınız tam 10 dakika boyunca yapmak istediğiniz şeyler hakkında bilgi verdiniz güzel projeler ancak çok bencilce bir başkasının emeğini ondan gizlemek..Bu konudada aslında bir bakıma sizlere hak verme durumundayım bu devirde insan anne,babasına bile güvenemiyor ancak bir yola belli bir kitle ile başkoyuyorsan o kitle ile sonsürat o yola devam etmek için güven problemi en üst safada tutmalısınız bunları sesli konuştuğumuz zamanda dile getirdim söylediğim kelime tam olarak şuydu zaten bunu yukarda kendi yazındada kabul ediyorsun "Hem ayranım dökülmesin hemde bir yerim incilmesin herşeyi beleşe getirmek niyetinde olmak bence çok kötü bir fikir" dediğim anda direk çağrıdan ayrılan sizlerdiniz ben değildim çünkü insanlar artık herşeyi beleşe getirmek istiyor heleki bu karantina döneminde genelleme insanlar bilgisayar başında birşeyler yapmak istiyor malum yazda geldiği için bari insanların emeğine göz koymayın...Hayatım boyunca fivemde olmasa bile diğer bir çok oyunda belli başlı projelere katıldım ancak hiçbirine "Bu işten ben ne kadar kazanacağım?,Bana ne kadar para vericeksiniz?,Bana para verin" Gibi herhangi bir hitamda bulunmadım,bulunmayacağım.

Projenizde başarılar dilerim bu yazdıklarımdan sonra sizlerle yazılı olarak münakaşaya girmeyeceğim.

DF
Arkadaşlarla görüştüm kendilerini açıkca ne yapmak istediklerini gayet usluplu bir şekilde dile getirip açıkladılar.Kendilerine uygun kişilikte insanlar arıyorlar aralarında görev dağılımı yaparak iş prensibine sadık insanlar zaten çoğunun yaş ortalaması genele göre yüksek, başarılı bir iş çıkarıcakları aşikar fakat zor.Bu kadar gereksiz insanın içinde, gayet saygılı insanlarla sohbet ettiğim için mutluyum.
Konuştukları insanları değerlendirip ileride yazacaklarını belirttiler. Umarım bu fikir topluluğun da benim fikirlerim de içinde olur ve beraber çalışırız.

DF
Ekiple görüştüm, saygı çerçevesi içinde kendilerini tanıttılar, şahsen benimde amatör olarak uğraştığım bir çok konuda kendilerinin profesyonel yada çok daha tecrübeli olduğunu farkettim. Zaten sizden belirli bir beklentileri yok çünkü ekipte zaten her konuya hakim bireyler mevcut. Size de en iyi yapabildiğiniz işi ekiple yapma şansı sunuyorlar. Hem kendi bildiğiniz iş' te gelişiyorsunuz hem de bilmedikleriniz konusunda fikir sahibi oluyorsunuz. Ekibin amacının ticari kaygı gütmemesi de ekibin artılarından birisi. Ekibin görüştüğüm kişileri benimle gayet olgun ve saygılı şekilde konuştular. Eğer sizde açılan konuyu tam olarak okumuşsanız zaten bundan kısmen neyin ne olduğunu anlamışsınızdır. Dedikleri kadar var mı kısmına gelirsek, evet var bizzat tanışıp deneyimledim. Ek olarak ekibin başladığı işi bitirmeye önem verdiğini de ek bilgi olarak vereyim.
Her ne kadar Fivem platformun'dan başladıkları için üzülsemde "s3ntex" gibi kullanıcılara/oyunculara alışmaları gerekecek.

DF
Ekipten 2 kişi ile görüştüm denilenin aksine gayet saygılı bir konuşma oldu. Piyasanın durumunun farkındalar ilerleyen zamanlarda iyi şeyler yapacaklarını düşünüyorum. Developer veya script konusunda'da sıkıntı çekeceklerini sanmıyorum eğer görüşmek isteyen var ise çekinmeden görüşmelerini tavsiye ederim.

DF
Bizi değerlendirip konuşmalarımızdan sonra işimizi değerlendirdiğiniz için çok mutluyum bizi dinlemeyip eleştiren ve baltalamaya çalışan arkadaşlar çok fazla olmuştur. Elimizden geldiğince bu arkadaşlara inat iyi şeyler yapmaya çalışıyoruz ekibimize kattığımız katmadığımız birçok insanla tanıştık sohbet ettik bu bizim için güzeldi sizlere tekrar teşekkür ediyorum vaktinizi ayırdığınız için .

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!