Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

KEYLERE NE OLUYOR ?

ADEZTR

Üye
FT Kullanıcı
Arkadaşlar 2 gündür keylere ne oluyor bilen varmı şuan yine keyler gitti. Serverliste göz ucuyla bir bakın 250 türk sunucusu varsa 50 sinin patlamamış geri kalan 200 sunucu ya 48 ya 32. 32 e çekenlerde %99u keyi patlamış 48 gözüküyor adamlar girsin diye 32 e çekmiş.

Buda serverlistin şuanki güncel tablosu

Arkadaşlar bugün yine kimlerde gitti ?

Amerika veya Avrupada bulunanların keyleri patlamıyor knk

Konu uygun kategoriye taşındı.

kelmangeeeeeeee kakooooo kakoooo şugarkeeeeee mageee kakoooo yandan geeeelll mage kakooooo kakoooo candan geeelll magee kakoooo mo kak kamiloooo biya westeee mo kak kamiloooo biya westeee bana türbayyy dicaaa vilesgeee bana haraaayy dicaaaa vilesgeeee voşdikeeelll mage kakoooo kakooo yandan geeeelll mage kakooo şugarkeeeee mageeee kakooo kakooooo candan geeell magee kakoooo jel mageeeee kakooo kakoooo şugarkeeee maneee kakooo yandan geeell mageee kakooo kakoooo candan geellll yele kakoooo mo kak kamiloooo biya westeee mo kak kamiloooo biya westeee bana türbayyy dicaaa vilesgeee bana haraaayy dicaaaa vilesgeeee voşdikeeelll mage kakoooo kakooo yandan geeeelll mage kakooo şugarkeeeee mageeee kakooo kakooooo candan geeell magee kakoooo
Daha az göster

Şahsen türklere iyi oluyor ben türkler haricinde key satan bir millet görmedim adamlar bizim yüzümüzden 3'e düşürdü keyleri şimdide owner sistemi vs. getirildi çok iyi oldu.

Şahsen türklere iyi oluyor ben türkler haricinde key satan bir millet görmedim adamlar bizim yüzümüzden 3'e düşürdü keyleri şimdide owner sistemi vs. getirildi çok iyi oldu.
türk milleti zekidir !

.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Birim parayla türkiyede 1 hesap 530tl, onların birim parasıyla 53 euro. Ekonomi belli her şey belli adam gidip 1 keye 530tl vermez gidip bunun ticaretini yapandan alır. Sözüm meclisten dışarı yurt dışına 2 3 script satanların bir yeri kalkmış gelip burada kendi ırkını kötülüyolar

Birim parayla türkiyede 1 hesap 530tl, onların birim parasıyla 53 euro. Ekonomi belli her şey belli adam gidip 1 keye 530tl vermez gidip bunun ticaretini yapandan alır. Sözüm meclisten dışarı yurt dışına 2 3 script satanların bir yeri kalkmış gelip burada kendi ırkını kötülüyolar
ne alaka kanka 530 tl olması sana yasak olan bir şeyi yapma hakkı sunmuyor alma ozaman sunucuda açma avrupadaki adamlar enayi değil ben ırkımı kötülemiyorum türkler harici bunu yapan insan yok , varsa da tek tük bunu yapan insanlarda fivem karşısında bizi küçük düşürüyor , milliyetçilik , bayrak , vatan diyip diyip duruyosun forumlarda bunu yapman seni vatan sevdalısı yapmıyor zamanı geldiğinde doğruları konuşmalısın

Son düzenleme:
ne alaka kanka 530 tl olması sana yasak olan bir şeyi yapma hakkı sunmuyor alma ozaman sunucuda açma avrupadaki adamlar enayi değil ben ırkımı kötülemiyorum türkler harici bunu yapan insan yok , bunu yapan insanlarda fivem karşısında bizi küçük düşürüyor , boş boş konuşma , milliyetçilik , bayrak , vatan diyip diyip duruyosun forumlarda bunu yapman seni vatan sevdalısı yapmıyor zamanı geldiğinde doğruları konuşmalısın
48532

ne alaka kanka 530 tl olması sana yasak olan bir şeyi yapma hakkı sunmuyor alma ozaman sunucuda açma avrupadaki adamlar enayi değil ben ırkımı kötülemiyorum türkler harici bunu yapan insan yok , varsa da tek tük bunu yapan insanlarda fivem karşısında bizi küçük düşürüyor , milliyetçilik , bayrak , vatan diyip diyip duruyosun forumlarda bunu yapman seni vatan sevdalısı yapmıyor zamanı geldiğinde doğruları konuşmalısın
kanka bunun önüne geçmek istiyolarsa tek kişilik key satışını cıkarabilirler bu şekilde önüne geçerler veya her ülkenin ekonomisine göre fiyat belirlesinler steam gibi. Ayrıca konumuzun milliyetcilikle ne alakası var kardeşim

adez abe banlandı hü

kanka bunun önüne geçmek istiyolarsa tek kişilik key satışını cıkarabilirler bu şekilde önüne geçerler veya her ülkenin ekonomisine göre fiyat belirlesinler steam gibi. Ayrıca konumuzun milliyetcilikle ne alakası var kardeşim
kanka diğer hesabından gelip yazıyonda milliyetçiliğe vatan millete bağlayan sensin , adam ister ekonomiye göre bağlar ister dolar bazından fiyat verir kendi kararı bu adamlar key satmak yasaktır demiş mi demiş bitmiştir.

Neden yani neden yapsınlar paramız beş kuruş etmiyor 1 euro 10 tl ediyor adamlar niye fedakarlık yapsın fivemi geliştirmek için çalışıyor iki için toxic rol yapabilsin diye değil.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!