Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

KARP | Türkiye'nin Tek Aktif Kasaba Sunucusu

benpazzo

Üye
FT Kullanıcı
37191

Merhabalar,

Legal/illegal fark etmeden kasabada iç içe rollerini döndürebildiği bir sunucu oluşturduk.

Bu sunucuda şuraya girilmez, buraya çıkılmaz diye bir şey yok. Kasabadaki herkes kasabanın halkı ve her yer herkese ait.

Legal veya illegal para kazanırken bile sosyal rollerinizle eğlenebileceğiniz kasabamıza davetlisiniz.

Discord üzerinden iletişime geçerek bilgi edinebilirsiniz.

Discord:

S.S.S

1- Sunucu genel olarak kaç aktif oyuncusu bulunmaktadır.
Akşam saatlerinde 30 ile 40 arası oyuncumuz bulunmaktadır.

2- Çetelere, ekiplere vb. kalabalıklara bir şey veriliyor mu?
Hayır herhangi bir ikramiye veya isteğiniz varsa lütfen bizi tercih etmeyin.

3- Kasaba ile şehrin farkı neler?
Kasaba şehre göre daha dar alanda rol döndürmeye olanak sağladığı için kişi sayısı farketmeksizin kendinize rol çıkarabiliyor ve sosyalleşebiliyorsunuz.

4- Çete ve silah durumu nasıl?
6+1 olmak üzere 5 adet çete slotumuz bulunmaktadır. Çetelerin kasabadaki sosyal alanlarda agresif tavır sergilemeleri yasaktır. Rolsel olarak ucuza alabileceğiniz az hasarlı silah NPCde satılmaktadır. Diğer silahlar ise craft malzemeleri ile rolsel karakterler tarafından alınır. Aile ve kartel yoktur.

5- Etkinliklere detay verebilir misiniz?
Ralli Yarışı, Offroad Yarışı, Arınma Gecesi, Hazine Avı, Vampir Köylü vb. bir çok etkinliği oyuncularımız farmlamadan eğlenerek de kazansın ve FiveM içeriği dışında da içerikler görebilsin diye düzenliyor ve sunmaya çalışıyoruz.

6- Legal ve illegal meslekleri nasıl kasabaya uyarladınız?
Yaptığınız meslekler genelde diğer meslekler ile ilişkili oluyor. Bir illegal bir doktor ile çalışabilir, bir ev soyguncusu veya çöp toplayıcı bir mekanik ile çalışabilir. Aynı zamanda bu meslekleri tarla, bahçe veya kümes gibi şeyler kullanarak ortaya koymaya çalıştık.

7- Ekonominin durumu nedir?
Sıfırları çok olmayan bir ekonomide ve her şeyin de erişebilir olduğu bir ekonomide kasabamızı sürdürüyoruz.

Diğer Detaylar :
Açılış:
09.12.2020
Kapasite: 53
Sağlayıcı: ServerButik

Teşekkür ederiz.
İyi günler.

Son düzenleme:
Merhaba, Lütfen konuyu 24 saat içerisinde örnek konuya göre düzenleyiniz.

Merhaba, Lütfen konuyu 24 saat içerisinde örnek konuya göre düzenleyiniz.

Ekonomi ve teknik detaylar eklendi. 3 adet fotoğraf eklemeyi konu düzeninden dolayı tercih etmek istemiyorum eğer mümkünse.

Başarılı gelişir.

Şehire göre daha küçük bir yer olduğü için insanlar hep birbiri ile rol çeviriyor roller npcler ve bliplerden ibaret değil. Scriptler ve meslekler çok güzel.ekonomi dengeli ayarlanmış.diğer sunucularda istek oneriye bir şey attigimda "yapan banlanir, şu şekilde kendiniz de halledebilirsiniz" gibi geçıstirmece sözcüklerle karşılaşıyordumburda öyle bir şey yok mantıklı olan istek önerilerin bir çoğu yapılıyor ve yapılacağina dair bilgi veriliyor yapilmayacak şeye de neden yapmadiklarini mantıkli bir şekilde acikliyorlar

İĞRENÇ BİR SUNUCU KESİNLİKLE TAVSİYE ETMİYORUM 50 SAATİ OLAN ADAMLARI TOPLAMIŞLAR ROL BİLGİSİ 0 OLAN ADAMLARI TOPLAMIŞLAR SONRADA HARD RP DİYORLAR SUNUCU RDM DEN TUT ME-DO KOMUTLARINI BİLE YANLIŞ VEREN İNSANLAR VAR SORGU YAPMADAN DİREK HAPİSANEYE ATAN LSSD Mİ DERSİN LOST MC ÇAKMASI MOTORCU ÇETESİNE BİRSÜRÜ SİLAH VERİP RDM YAPMALARINIMI DERSİN HER YÖNÜNDEN ÇOK KÖTÜ BİR SUNUCU 10 ARKADAŞ GİRDİK SUNUCUYA SOSYAL RP YAPAMAYA ADAMLAR DAHA KARAKTER YAPMA EKRANINDA SİLAH TUTUYORLAR O KADAR ÇÖP BİR YER KESİNLİKLE TAVSİYE ETMİYORUM BAŞINIZ AĞIRIR.

+rep

İĞRENÇ BİR SUNUCU KESİNLİKLE TAVSİYE ETMİYORUM 50 SAATİ OLAN ADAMLARI TOPLAMIŞLAR ROL BİLGİSİ 0 OLAN ADAMLARI TOPLAMIŞLAR SONRADA HARD RP DİYORLAR SUNUCU RDM DEN TUT ME-DO KOMUTLARINI BİLE YANLIŞ VEREN İNSANLAR VAR SORGU YAPMADAN DİREK HAPİSANEYE ATAN LSSD Mİ DERSİN LOST MC ÇAKMASI MOTORCU ÇETESİNE BİRSÜRÜ SİLAH VERİP RDM YAPMALARINIMI DERSİN HER YÖNÜNDEN ÇOK KÖTÜ BİR SUNUCU 10 ARKADAŞ GİRDİK SUNUCUYA SOSYAL RP YAPAMAYA ADAMLAR DAHA KARAKTER YAPMA EKRANINDA SİLAH TUTUYORLAR O KADAR ÇÖP BİR YER KESİNLİKLE TAVSİYE ETMİYORUM BAŞINIZ AĞIRIR.
Sen şu geldigin gün herkese pala çeken keko rp si yapan elinden bir şey gelmeyecegibi anlayinca vdm atan kisi degilmisin ya. Hatta s3nin arkadaşin bana "sen bi devlet katına gel" demişti sjdhbsjdhdndjjdjdjdjf çıldırmalıl dogrusu. Ve lost mc cakmasi dedigin motor klubunun sergandıyım ben losttan özendigimiz hic bir şey yoktu mc nin hikayesini bile biz yazdık mc hakkinda hic bir şey bilmedigin cok belli motor cetelerinin bir cogu zaten birbirlerine benzer.

Discord linkiniz kırık yeniler misiniz?

şaka şaka battık biz.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!