Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Kapı Kitleme,Sorunsuz ev soygunu ve Sinema Scripti arıyorum

• Konbuyu başlatan leo00
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 13
  • Görüntüleme 1K

leo00

Üye
FT Kullanıcı
E tusuna basınca direk 2 kapıyı otomatik kapatarak kitleyen scripti ve sahilde ki büyük alanda sinema izlemeye yarayan scripti arıyorum.Ekstradan sorunsuz ev soygunu scripti de paylaşırsanız çok memnun olurum.

güncel yardımcı olursanız sevinirim.

Konuyu sabah 9’da açmışsınız buraya yazdıklarınızı bir kere bile google üzerinden aratıpta bulmaya çalıştınız mı? 12 saat ardından güncel yazıyorsunuz?

Konuyu sabah 9’da açmışsınız buraya yazdıklarınızı bir kere bile google üzerinden aratıpta bulmaya çalıştınız mı? 12 saat ardından güncel yazıyorsunuz?

kardeşim senin burada amacın yardım etmek mi ? yoksa azarlamak mı anlayamadım.Bir konumda da gereksiz yere yükselmiştin.Bulabilsem herhalde güncel yazmam değil mi ? herkes burada bilgili insanlardan yararlanmaya çalışıyor.Derdin ne anlayamadım ?

//

Son düzenleme:
moderator arkadaş haklı esx_doorlock u arayıpta bulamayacağını hiç sanmıyorum

Benim aradığım o değil kardeşim, o bende var benim aradığım 2 kapıyı tek tuşa bağlayıp bastığın an otomatik bir şekilde kapılar açık olsa bile kapatan script.

kardeşim senin burada amacın yardım etmek mi ? yoksa azarlamak mı anlayamadım.Bir konumda da gereksiz yere yükselmiştin.Bulabilsem herhalde güncel yazmam değil mi ? herkes burada bilgili insanlardan yararlanmaya çalışıyor.Derdin ne anlayamadım ?
Benim derdim senin ve senin gibi fivem geliştiriciliğe yeni başlamış arkadaşları geliştirmek. Konuya yazdığın şeyleri ingilizce olarak google üzerinden aratsan çoktan bulmuştun. Hani diyorum ki ben bu forumda günde 50 konu ile uğraşıyorum. Aralarında bu tarz açıklamalı konular görünce ben üzülüyorum. Neden biliyor musun? İnsanların araştırma yapmadan emek sarfetmeden hazır şeyler beklemeleri beni açıkçası çok üzüyor. Kötü bir niyetim yok.

esx doorlocku editleyerek istedigin hale getirebilirsin

//

Son düzenleme:
Benim derdim senin ve senin gibi fivem geliştiriciliğe yeni başlamış arkadaşları geliştirmek. Konuya yazdığın şeyleri ingilizce olarak google üzerinden aratsan çoktan bulmuştun. Hani diyorum ki ben bu forumda günde 50 konu ile uğraşıyorum. Aralarında bu tarz açıklamalı konular görünce ben üzülüyorum. Neden biliyor musun? İnsanların araştırma yapmadan emek sarfetmeden hazır şeyler beklemeleri beni açıkçası çok üzüyor. Kötü bir niyetim yok.

ben senin yardım etmeyi sevdiğin ibiliyorum allah var bana da çok yardımcı oldun fakat herkese açık bir platformda bu mesajları yazman karşı tarafı rahatsız edebilir.Özelden yazsan böyle şeyleri ben sana açıklama yaparım zaten.

//

Son düzenleme:
ben senin yardım etmeyi sevdiğin ibiliyorum allah var bana da çok yardımcı oldun fakat herkese açık bir platformda bu mesajları yazman karşı tarafı rahatsız edebilir.Özelden yazsan böyle şeyleri ben sana açıklama yaparım zaten.
Üzdüysem eğer kusura bakmayın. Amacım asla bu değildi. Sadece yeni arkadaşlara birşeyler katmak ve FiveM Türkiye platformunda insanların gelişmesini istiyorum. ??

Üzdüysem eğer kusura bakmayın. Amacım asla bu değildi. Sadece yeni arkadaşlara birşeyler katmak ve FiveM Türkiye platformunda insanların gelişmesini istiyorum. ??

Sorun değiil kardeşim sen de haklısın,ben de kırdıysam kusura bakma.

Sunucuya Yardım Lazım İse Yardımcı Olabilirim..

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!