Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket Kapanan Sunucumuzun Paketi

saatlerce zaman ayirip kendi yarattığınız hataları bile düzeltmeme rağmen paketi paylaşmışsınız paylaşmanız benim için önemsiz neticede eski denilecek bir paket oldu artık ama bu nankörlük tamda size yakışırdı zaten
Zoruna Mı Gitti ? Paketi Paylaşmam

Zoruna Mı Gitti ? Paketi Paylaşmam
zoruna gitmekten ziyade paket benim ve forumda satış konusu var. yardım etmeme rağmen paylaşım yapıyorsun dediğim gibi benim için bi önemi yok

zoruna gitmekten ziyade paket benim ve forumda satış konusu var. yardım etmeme rağmen paylaşım yapıyorsun dediğim gibi benim için bi önemi yok
raider ile ne anlaşmazlıklar yaşadınız bilmiyorum ama benim ile ilgili bi münakaşa yaşamadınız

Paket benim Diyorsun ya Sunucu 120 Üstü Çekeren Ortağın Gelip Düzeltmesi Gereken Yerleri Yapmak Yerine Sunucu Fazla Çekiyor diye Prim Kasıyordu ? Konuyu Uzatıp Yorum Kısmını Kirletmene Gerek yok Bir Sorunun Varsa Dc Üzerinden Ulaşabilirsin

raider ile ne anlaşmazlıklar yaşadınız bilmiyorum ama benim ile ilgili bi münakaşa yaşamadınız
Yardıma Geldiğini hatırlamıyorum ? Sunucu 30 40 Çekerken Evet Gelip Birşeyler Yaptın Yapmadın Demiyoruz Sana Zaten.

Paket benim Diyorsun ya Sunucu 120 Üstü Çekeren Ortağın Gelip Düzeltmesi Gereken Yerleri Yapmak Yerine Sunucu Fazla Çekiyor diye Prim Kasıyordu ? Konuyu Uzatıp Yorum Kısmını Kirletmene Gerek yok Bir Sorunun Varsa Dc Üzerinden Ulaşabilirsin
senin eklediğin şeyleri düzeltme mecburiyetim yok kendi eklediklerin ile kendin sorumlusun buna rağmen hatrı sayılır derecede yardımım dokundu

daha birşey eklemicem bunlara rağmen konuyu açmanı senin karakterine veriyorum

üstad paket için teşekkürler. bu içindeki gks phone'u çalıştırmamızın bi yolu yokmu ? lisanslı galiba. bütün lua dosyaları encode edilmiş şekilde bozuk. bu da bir olsa muazzam bir paket.

üstad paket için teşekkürler. bu içindeki gks phone'u çalıştırmamızın bi yolu yokmu ? lisanslı galiba. bütün lua dosyaları encode edilmiş şekilde bozuk. bu da bir olsa muazzam bir paket.
Yorumun İçin Teşekkürler Telefon Lisansli Evet Satın alabilirsiniz gksphone den güzel telefon tavsiye ederim

Herşeyden öte Generalin Emeği Var Bu Konuda Emeğe Saygısızlık.

Paketi Satmaya Çalışan Amputeler var aga yemeyin alkşAHNFKLASFBHAHG

kanka eline sağlık paketi kurdum birkaç data hatası vardı fixliyorun hala ama güzel paket ve güzel bir sunucuydu kapanmasına üzüldüm

bu pakette bedavaya marketten item alınabiliyordu :D

Merhaba paketi kurduk qb adminden adminimizi verdik ama oyunda meslek veremiyoruz veya başka bişey yapamıyoruz nasıl hallede biliriz.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!