Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Rehber KAFAYI YEDİM BU ROCKSTAR FIRSATÇILARI YÜZÜNDEN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ASOFPJGASOJGOJPASJOPSGAAG VİDEOYA AĞIR PATLADIM

arkadaş bence kendiside ne yaptığını biliyor bizde onun ne yapmaya çalıştığını biliyoruz ama bunu asla kabul etmemekle beraber sürekli inkar edicektir o yüzden bence sende fazla kasma
Evet haklısınız, yaptıkları şey ayıp.

dostum başkasının yaptığı yanlışla kendinimi savunuyorsun ben senin kıyafet paketini alsam nike logosunu vb söksem satsam napardın?
Çocuk gibi davranmayı bırakta düzgünce cevap ver soruma?

Bu modlu arabalar gta5mod'sta ücretsiz paylasilan arabalar, rmod arabalarının hiç birini de bilerek kullanmadım bence artık birseyleri sorgulama ya :D

arkadaş bence kendiside ne yaptığını biliyor bizde onun ne yapmaya çalıştığını biliyoruz ama bunu asla kabul etmemekle beraber sürekli inkar edicektir o yüzden bence sende fazla kasma
Yok dostum etsin sıkıntı değil zaten ben ona sinir olmadım
orada millete no name demese ben bu konuyuda açmıyacaktım ama kendisi kaşınıyor neyse cevaplasın bakalım bekliyorum.

Bu modlu arabalar gta5mod'sta ücretsiz paylasilan arabalar, rmod arabalarının hiç birini de bilerek kullanmadım bence artık birseyleri sorgulama ya :D
AHHAHAHAHHAHA Nerden aldın leak sunucularındanmı?

videoyu 2 saniyeden sonra izlemeyi bıraktım tükürük ve iğrenc şivenden ötürü :D

Valla yazık sana la

Gelde sana diksiyon dersi vereyim trolüne çektiğim video artı bu platformda konuşarak para kazanılmıyor ürünlerimizi tartışıyoruz hala konuyu bana çevirmeye çalışıyorsun açığımı bulmuya çalışıyorsun zaten yorumu yapmış birkaç arkadaş faydalı diye senin düşüncen beni çokta ilgilendirmiyor açıkçası sorumuda cevaplayamayacaksın sanırım?

o kadar iğrenç bir insansınız ki kanıtlarla bile size birşey sunduğumuzda direkt çirkefleşmeye başlıyorsunuz biz size mantıklı açıklamalar yaparken sizin kullanıdığınız üslup bir insan haksız olduğunda trash talk atarcasına, neyse no nameler işinize bakın

o kadar iğrenç bir insansınız ki kanıtlarla bile size birşey sunduğumuzda direkt çirkefleşmeye başlıyorsunuz biz size mantıklı açıklamalar yaparken sizin kullanıdığınız üslup bir insan haksız olduğunda trash talk atarcasına, neyse no nameler işinize bakın
dostum anlamıyorki.

+ birde müsterimi fivemden banlattım diye kendini ifşalıyor kafayı yersin gelde sana azcık iş öğreteyim
olmayan statünü dahada düşürmek için elinden geleni yapıyorsun allah müşterilerine sabır versin

ASOFPJGASOJGOJPASJOPSGAAG VİDEOYA AĞIR PATLADIM
dostum harbi sıkıntılı o kadar emek vardım diyor dolarla z model key aldım diyor çıkartmak için yani almasaydın onu bileyom şunu bileyom diyon madem biliyon almasaydın böyle 2 dkkda yapaydın

dostum harbi sıkıntılı o kadar emek vardım diyor dolarla z model key aldım diyor çıkartmak için yani almasaydın onu bileyom şunu bileyom diyon madem biliyon almasaydın böyle 2 dkkda yapaydın
yaw ne doları ne z model keyi fivem forumlarında crackli versiyonları geziyor yalan dolan dayı

Pratik bilgi :) neyse siz böyle yapmak yerine gidin ablamdan alın dolarla zmodel key almış parası çıksın salkjdkjaslkjdşlasjşldsa
Yazıkla

+ birde müsterimi fivemden banlattım diye kendini ifşalıyor kafayı yersin gelde sana azcık iş öğreteyim
olmayan statünü dahada düşürmek için elinden geleni yapıyorsun allah müşterilerine sabır versin
// banlattım mı yazıyo orada JBDS FMSDBFMSDBFS

BANLANIP BANA GELEN MÜŞTERİM SEN NE CAHİL BİRİSİN YA knhödmnhfgmsdnf

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bence bu tarz yanlış ve yalan bilgi içerici başlıklara ve bilgilere FivemTürk forum yetkililerinin el atması gerek, fivemin resmi olan açıklamalarında bence artık kaynak gösterilmeli çünkü artık bu kötüye kullanılıyor. Sado Sado

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!