Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

JT Community | 05.06 AKTİF | MRPD - LSEMS ALIMLARI AKTİF.

RA1DER

wild dev
FT Kullanıcı
Katılım
3 yıl 11 ay 14 gün
Mesajlar
2,437
Web sitesi
discord.gg
Discord
ra1der2112
JT COMMUNİTY NEDİR?
JT COMMUNİTY, 2022 yılında bir hazırlanmaya başlanmış fakat teknik problemler sebebiyle ertelenmiş bir roleplay sunucusudur.. Genel vizyonumuz, oyuncuları eğlendirmektir. P2W'e karşı oluşturulan sunucuyu para kazanma amacıyla değil, insanları eğlendirmek ve fivem platformuna kaliteli bir sunucu getirtmek amacıyla planlanan bir sunucudur.
Yönetim olarak adil, sıcakkanlı, çözüm üreticidir. Oyuncuların fikirlerine, görüşlerine önem veren bir topluluktur.Yönetim olarak adil, sıcakkanlı, çözüm üretici olmayı hedefliyoruz. Oyuncuların fikirlerine, görüşlerine önem veren bir topluluğuz.
Sunucumuzun belirli bir rol anlayışı bulunmamaktadır (Arcade, Hard) sunucunun rol çerçevesini scriptler ve kurallarımız belirliyoruz, bazı scriptlerimiz oyuncular için kolay olsa da bazıları ise zor olabiliyor, aynı şekilde kurallarımız da.
Sunucuda aile, baron, custom gang mevcut değildir, sadece faction GTA çeteleri mecuttur; Sadece GTA çetelerinin bulunabileceği (The Families, E.S Ballas) gibi çeteler mevcuttur, maksimum 8+1 kişi sayısı sınırı mevcuttur.
Hiç bir faction ekibine yardım yapılmamakta.
* Sivil olarak sunucu içerisinde illegal bir ekip oluşturabilirsiniz (İllegal ekip sınırı 4+1) fakat faction kategorisi içerisine girmez, sadece sunucu içerisinde illegal bir ekip olmuş olursunuz, ekibinize isim takamazsınız.
5 Haziran tarihinde sunucu açılacaktır. Sunucumuzu daha detaylı incelemek isterseniz discord sunucusundan bilgi alabilirsiniz.↓SUNUCU HAKKINDA GÖRÜNTÜLER ↓
jtafisyeni.png
 
Son düzenleme:
Bu sunucu bir harikaya benziyor dostum 😉
 
Discord linkini günceller misiniz
 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!