Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru Js de lua fonksiyonu çağırma

• Konbuyu başlatan karpuz
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 3
  • Görüntüleme 298

karpuz

Üye
FT Kullanıcı
ben disc-inventoryhuda ağırlık eklemeye çalışıyorum ve java scriptte lua dan bir fonksiyon almam gerekiyor mesela ben 1 göndericem luada hesap yapıcam ve bana bir değer döndürücek. Arayıp bulduğum şey şu ve çalışmadı yardımcı olabilecek var mı?
Kod:
---client
RegisterNUICallback('ekmek', function(ekmek)
ekmek = 0
        return ekmek
end)

--js

var itemler = 10
$.post("http://disc-inventoryhud/ekmek", function(itemler) {

console.log('item:',itemler)

});

DF
javascriptten sadece hesaplamaları yapıp lua dan sadece ağırlık birimlerini items tablosundan çektir.

DF
eğer item ekleme kontrolünü lua da yaparsam itemi görüntüde saniyelik eklemiş gibi gösteriyor sonra hesaplamayı yapıp geri alıyor. bende jsde identifier yollayıp getWeightden değeri alıp o değeri geri yollamaya çalıştım ama onu başaramadım.Yani js ye değer yollama yolunu söyleye bilirsen daha çok işime yarar eğer mümkün değilse dediğin gibi yapacağım teşekkürler.

DF
dediğim gibi yaparsan daha kolay olur senin için.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!