Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Java.js

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
if (rol.position >= message.guild.me.roles.highest.position) { let yuksek = new Discord.MessageEmbed() .setDescription(`Botun yetkisi bu rolden düşük bu yüzden herhangi bir işlem yapamam`) .setColor('RANDOM') return message.channel.send(yuksek); } al paşam kullanırsın hallettim sonradan
. Kendin daha 15-20 gün önce böyle şeyleri bilmez iken ne marifetse maşallah zeka küpüsün 20 günde her şeyi öğrenip bir çok bot çıkarmış ve satışını yapmaya başlamışsın xd.
Senin atacağın herhangi bir kodu kullanmama gerek yok 2017den beri discordda bot yazıyorum ben

afferimlan sana baban senle gurur duyuyor
peki sana bir soru. Sen bu şekilde bir şeyler yaparak kendini kandırdığın halde, kendinle gurur duyabiliyor musun. Hadi çık şimdi işin içinden çıkabiliyorsan ;)

peki sana bir soru. Sen bu şekilde bir şeyler yaparak kendini kandırdığın halde, kendinle gurur duyabiliyor musun. Hadi çık şimdi işin içinden çıkabiliyorsan ;)
Evet kendimden gurur duyuyorum sen soru sorarak beni utandıra biliceğinimi sanıyorsun

boşa tartışıyorsunuz madem copy paste vs yapıyor ve ürünü iyi değil, sizde işinizi iyi yapıyorsanız zaten sizinle rakip olamaz. Konu başlığı "allah x in belasını versin" olan bir konu ise nasıl tartışma konusu kabul ediliyor tartışılır

//

Son düzenleme:
tamam ya haftalık drama dozunu aldık

foruma yaş sınırı fln mı gelse 1680193699166.png

SALLARIM BU SENİ ALAKADAR ETMEZ KANKA DAYANAĞIM VAR Kİ SALLIYORUM NE KONUŞUYON KEVAŞE HERİF
dayanak dediğide internete "v13 ticket bot select menu" yazıp çıkan ilk şeyi alıp millete " bu çalıntı kod kullanıyor , bu free komutları alıp satıyor " gibi düşük numaralarla ad karalamaya çalışan birisin

dayanak dediğide internete "v13 ticket bot select menu" yazıp çıkan ilk şeyi alıp millete " bu çalıntı kod kullanıyor , bu free komutları alıp satıyor " gibi düşük numaralarla ad karalamaya çalışan birisin
aynen kanka öyle mi oluş

boşa tartışıyorsunuz madem copy paste vs yapıyor ve ürünü iyi değil, sizde işinizi iyi yapıyorsanız zaten sizinle rakip olamaz. Konu başlığı "allah x in belasını versin" olan bir konu ise nasıl tartışma konusu kabul ediliyor tartışılır
doğru diyorsun knk da o ona bu buna sallamasa bunlar nasıl büyüyücek öyle düşün boşa insanın vaktini çalıyor

lan o**** çocu madem vaktimi çaldığını biliyorsun hayranımmısın benim adıma konu açıyorsun ezik sünepe o kadar mı canınını yakmışım senin he çok mu acıyor biyerlerin
aynen kanka cok yaktın bildin mi o işi free işleri satmaktan utanma sen karaktersiz kepaze

aynen kanka cok yaktın bildin mi o işi free işleri satmaktan utanma sen karaktersiz kepaze
bana laf atıcağını aç google amcanı git biraz kelime hazneni geliştir çocukmusun olum sen ne çok konuştun

Moderatör tarafında düzenlendi:
KANKA SUSAR MISINIZ ARTIK?????????????????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!