Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

James-Motel scripti

• Konbuyu başlatan nitroS
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 77
  • Görüntüleme 16K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oph3Z Oph3Z Teşekkürler güzel yorumunuz için :)

DF
Zamanında denediğimde start verince awaiting script de takılı kalıp sunucuya girilmiyordu hala öyle mi?

DF
Kendim kullanıyorum, eşya alma kısmında problem var eşya satın aldıktan sonra, motel odanızda gönderildi bildirimi, düşüyor ancak motel e girince alınan eşyalar gelmiyor, bu problem hakkında bilginiz varmı ? nitroS nitroS
İyi forumlar.

DF
Kendim kullanıyorum, eşya alma kısmında problem var eşya satın aldıktan sonra, motel odanızda gönderildi bildirimi, düşüyor ancak motel e girince alınan eşyalar gelmiyor, bu problem hakkında bilginiz varmı ? nitroS nitroS
İyi forumlar.
F9 Tuşu olması lazım (f10 da olabilir) odanın içinde o tuşa basın, menü açılıyor ordan halledebiliyorsunuz.

DF
H Herman Açıkçası kendim girip incelemedim fakat dosyalarını incelemeniz takdirinde kolaylıkla buluna bileceğini düşünüyorum.

DF
Çok uzun zamandır kullanıyorum fakat şöyle bir bugu var. Motele gir çık yapıldığında araç kayboluyor

DF
Bende kendi sunucumda kullanıyorum bir sıkıntısı yok fakat içerisinde oyuncuya özel kasa olmadığı için kaldırdım yapıp paylaşan olursa çok yararlı olabilir.

DF
Bende kendi sunucumda kullanıyorum bir sıkıntısı yok fakat içerisinde oyuncuya özel kasa olmadığı için kaldırdım yapıp paylaşan olursa çok yararlı olabilir.
Özel kasa var içerisinde. Dolaba E bastıktan sonra ENTER basarsanız eşya,silah koyma yeri açılıyor :)

DF
DogukanEA DogukanEA Aslında script ile alakalı olduğunu düşünmüyorum.

Sorununuz düzeldi mi acaba ?

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!