Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[İstek] Market ve Banka Soygunu Modu

• Konbuyu başlatan syntax
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 12
  • Görüntüleme 2K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

syntax

Üye
FT Kullanıcı
Arkadaşlar bazı marketler soyuluyor arka kasada. Mapdaki blipide silah işaretinde bu plugini bulamadım. Bu plugini bana atabilirmisiniz? Birde banka soygunu için atarsanız güzel olur hani şu şehirdeki büyük banka varya işte o.

DF
Esx holdup isinizi gorecektir.

Tamam teşekkür ederim. Bu arada pluginlerden dolayımıdır bilmem ama şöyle bir sorun var ya mesala ben yüksekten düştüğümde falan direk kendimi serbest bırakmam lazım ama yere düşme animasyonu yaparak ölüyor. Yada araba çarptığındada aynısını yapıyor. Plugin listem:

DF
Son düzenleme:
Servera restart attım düzeldi. Teşekkür ederim yinede. Birde bir sorunum daha var. Banka soygunu için esx_holdupbank pluginini indirmiştim fakat bankayı soyduktan sonra normalde 300 saniyeden geri sayması gerekirken örneğin, -1 -5 -10 diye gidiyor.

DF
Tamam teşekkürler. Benim bu tür konularda baya bir sorum ve yardıma ihtiyacım var. Discord adresinizde bu tür konular için destek veriyormusunuz?

DF
Umarım işinize yaramıştır.

DF
Evet yaradı. Sayesinde gcphone da aldım. Konu kilitlenebilir.

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!