Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

İstediğiniz Bir Kişiyi Araçtan Atma

OgZn61

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
fivem.cyberkod.com
Discord
OgZn#4727
Aracı kullanan kişi yaptığımız bu script sayesinde istediği koltuktan bir kişiyi atabilir detaylar ekran görüntülerinde.
Kurulum:
server cfgye aşağıdaki satırı ekleyin
start aractanatma

Ekran Görüntüleri / Screenshots

Github:
Github Release:

Not: Bunu ücretsiz bir şekilde paylaşıyorum lütfen sağda solda ben yaptım diyip ücretli bir şekilde paylaşmayın. Paylaştığım sürümde komutlu halini veriyorum kendi paketimde menüye uyarladım sizinde menünüz varsa menüye ekleyebilirsiniz.

DF

Ekli dosyalar

• aractanatma.zip
    1.8 KB · Görüntüleme: 31
Moderatör tarafında düzenlendi:
Elinize sağlık.Virustotal ekler misiniz?

DF
Elinize sağlık.Virustotal ekler misiniz?

Github hesabımızda script açık kaynak kodlu bir şekilde paylaşılı. Virüs totalde kendiniz girerek indirme linkini url şeklinde virüs totale yapıştırıp bakabilirsiniz. Ayrıyekten githubda açık kaynak kodlu bir şekilde virüs paylaşılmaz zaten.

DF
Github hesabımızda script açık kaynak kodlu bir şekilde paylaşılı. Virüs totalde kendiniz girerek indirme linkini url şeklinde virüs totale yapıştırıp bakabilirsiniz. Ayrıyekten githubda açık kaynak kodlu bir şekilde virüs paylaşılmaz zaten.
virustotal'i ben ekledim bu seferlik.

DF
Aracı kullanan kişi yaptığımız bu script sayesinde istediği koltuktan bir kişiyi atabilir detaylar ekran görüntülerinde.
Kurulum:
server cfgye aşağıdaki satırı ekleyin
start aractanatma

Ekran Görüntüleri / Screenshots

Github:
Github Release:

Not: Bunu ücretsiz bir şekilde paylaşıyorum lütfen sağda solda ben yaptım diyip ücretli bir şekilde paylaşmayın. Paylaştığım sürümde komutlu halini veriyorum kendi paketimde menüye uyarladım sizinde menünüz varsa menüye ekleyebilirsiniz.
arkadaşlar acaba tus yoluna nasıl atayabilirim ?

DF
kullanılmasını tavsiye etmem +100 oyuncuda rami şişiriyor ve patlatıyor

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!