Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım İnventory deki kullanılmayan imageleri çıkarma

Java

java.js
FT Kullanıcı
Web sitesi
ghostbilisim.com
Örneğin qb-inventory'de 5000'den fazla resim bulunuyordu, ancak bunların sadece 400-500 'ü kullanılıyordu ve dosya boyutları 200 MB'nin üzerindeydi. Bu durumdan hareketle, ilk olarak qb-core/shared/items.lua dosyasındaki öğelerin resimlerini kontrol edip bu resimleri qb-inventory/html/images klasöründe bulup geri kalanını istediğiniz bir klasöre taşıyan küçük bir yöntem.

lua_dosya_yolu = " " qb-core/shared/items.lua dosya yolunu buraya yazın.

resim_klasoru_yolu = " " inventory images dosya yolunu girin

hedef_klasor_yolu = " " çıkarılan resimlerin aktarılacağı klasör

Python'un herhangi bir sürümünü kullanabilirsiniz.

İndirme Linki:
VT:

+rep kullanışlı bir proje

ulan java nerden buldun bunu bilmiyorum ama sonunda bi fare yakaladın heee 😁

ulan java nerden buldun bunu bilmiyorum ama sonunda bi fare yakaladın heee 😁
bulma değil baktım sunucya girerken millet 2 saat bekliyor tek tek elimle çıkarsam günler sürer aklıma geldi yapim dedim bende paylaştım milletin işi görülsün

bulma değil baktım sunucya girerken millet 2 saat bekliyor tek tek elimle çıkarsam günler sürer aklıma geldi yapim dedim bende paylaştım milletin işi görülsün
Kendin yaptıysan newqb uyarlı yapsana, bu şuan sadece ["image"] kısmını çekiyor newqb'de böyle birşey yok direkt olarak image = ""

weapon_unarmed = { name = 'weapon_unarmed', label = 'Fists', weight = 1000, type = 'weapon', ammotype = nil, image = 'placeholder.png', unique = true, useable = false, description = 'Fisticuffs' },

Kendin yaptıysan newqb uyarlı yapsana, bu şuan sadece ["image"] kısmını çekiyor newqb'de böyle birşey yok direkt olarak image = ""

weapon_unarmed = { name = 'weapon_unarmed', label = 'Fists', weight = 1000, type = 'weapon', ammotype = nil, image = 'placeholder.png', unique = true, useable = false, description = 'Fisticuffs' },
kendim için yaptım ihtiyacı olan varsa kullansın diye buraya attım
"\[\'image\'\]\s*=\s*\'(.*?)\'" burayı düzenliyerek kendine uyarlıya bilirsin

konuyu kirletme boşuna

Javagpt

beyler 10 satırlık kod için ne tantana yaptınız alın new qb hali
dostum adam paylaşım yapmış PAYLAŞIM ister kullanırsın ister kullanmazsın gelip buraya adamı linçlemene gerek yok kullanma kardeşim o zaman olmuyorsa

Bak dostum adama tık diye veriyor bu adamın büllğ yenmezmi aga ya :love::love:

Çok mantikli, ben de powershell ile yazayim bari bunu, py her sunucuda yok ama powershell ile rahatlikla kullanabilirler.
Bu da powershell versiyonu:

Son düzenleme:
Güzel Paylaşım

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!