Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

?İneffable Roleplay? ,?️Tokovoip?️, ?‍?Gelişmiş Scirptler?‍?, ?Sizin İsteklerinize Göre Değişen Sistem?, ?+90Fps?

ArdentSky

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar
Vizyonumdan bahsetmem gerekirse max kaliteyi hedefleyen bir yapıya sahibim ve siz değerli oyuncuları en iyi şekilde kesintisiz rol yapmanızı hedefleyen yatırımlarda bulundum umarım zamanla kitlece büyüdüğümüzde de bu hedefimi başardığımı görebilirim.
10484

Sunucum hakkında ön bilgilendirme yapmak gerekirse kar amacı gütmeyen ve tamamen oyuncuları için çalışan bir sunucu olmayı hedefliyorum.
Discordumuza Gelebilirsiniz

Teknik özelliklerine gelecek olur isek:

64gb ram, 24cpu x5670 işlemci ve 1gbit paylaşımsız hat kullanan bir fiziksel makineye sahibiz.
10487

Amacımız sizin daha rahat ve kaliteli rol çevirmenizdir.

İlerleyen günler için kar amacı gütmediğimizi kanıtlayacak büyük bir çekiliş yapılacaktır çekiliş ile ilgili detaylar ise discord adresinde paylaşılacaktır. Ufak bir ipucu verir isek çekilişin ortalama 500-600₺ arası olacağını söyleyebilirim.

Oyuncu kapasitesi 1024 olarak ayarlanacak olup tokovoip sistemi ile 3D ses kalitesi sağlanmıştır.

Launcher Sistemi Kullanıyoruz
10486

Hard ekonomi ve Hard rp odaklı olacak şekilde kayıt sistemini form üzerinden yapmaktayız.
Ve alımlar +16 istisnalar ise sorulara vereceğiniz cevaplara göre belirlenecektir.

Yetkili alımlarımız açıktır başvurular ise toplu olarak onaylanmaktadır.

İllegal ve legal wl meslek alımlarımız açıktır.

Scriptlerinden bahsedecek olur isek instagramlı ve gelişmiş telefonumuz bulunuyor.
10494

Disc uyumlu slotlu envanter kullanıyoruz fakat ağırlık sistemli değildir ve sorunsuz çalışmaktadır.(Yakın zamanda ağırlık sistemi planlanmaktadır.)
10497

NPC soyma sistemimiz mevcuttur sadece barutlu silahlar ile soyabilirsiniz
10496

NPC BENZİLİK SİSTEMİ MEVCUTTUR!
10498

Polis sistemi gelişmiş olup 3 katlı polis merkezi ve kamu+jail sorunsuz çalışmaktadır.

Polis mesleğinde ekstra olarak sabıka kayıt sistemi bulunmaktadır.
Ve del tuşuna atanan tablette polisler için bir program bulunup araç arama kararlarını plaka ve resimlerini paylaşabilmektedir

Çift motel sistemi kullanıp birisi kasabada birisi şehirde olmak üzere iki ayrı motelimiz bulunmaktadır.

İllegallerimiz kenevir,afyon ve kokain olup yerleri gizli değidir.

Legal yan meslek olarak ise karpuz toplama ve ikisinin arasında iş gören şarap işçiliği bulunmaktadır.

Mekanik sistemleri sorunsuzdur.

Doktor mesleği sorunsuz ve hasta kayıt sistemi bulunmaktadır.

Modlu araçlar ve ekstrasında GTA online için yeni gelen araçların tamamı mevcuttur.

Detaylar Verilmiştir İneffable Roleplay Sizler İçin Herzaman Çalışmaya Devam Edecektir

Son düzenleme:
eksik olarak sadece resimler var sanırsam ekleyecektim boyutta sıkıntı yaşadım düzeltiyorum hemen

Başarılar :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!